I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 10.03.2019

Trwa  ROK naszego Patrona - ŚW. HUBERTA.  Uczmy się od Niego jak wierzyć.

1. Dziś Pierwsze GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.
  2. Dziś zaczynamy REKOLEKCJE PARAFIALNE. Witamy ks. Krzysztofa KRALKĘ, Pallotyna, dziękując za dar Relikwii św. Wincentego Pallottiego. Nauki rekolekcyjne w poniedziałek, wtorek i środę: 9.00, 18.00 i 19.30. Program rekolekcji - na folderach. SPOWIEDŹ- we wtorek pół godziny przed Mszami świętymi. Będzie 5 księży.
  3. Dziś MŁODZIEŻ zaprasza na WIECZÓR UWIELBIENIA - Młodzi dla Młodych. Start o godz. 19.00. Zapraszamy serdecznie. Rodziców dopinguję…
  4. Nabożeństwa DROGI KRZYŻOWEJ: A) o 16.00 dla DZIECI ; B) o 18.30 dla dorosłych (poprowadzą Mężczyźni św. Józefa (MsJ).
  5. Księga TRZEŹWOŚCI - na ołtarzu Matki Bożej. Zachęcam do wpisania się.
  6. Dziś kolejne spotkanie przed I KOMUNIĄ ŚW. Na to spotkanie zaproszone są pełne pary rodziców. Początek z racji rekolekcji o 10.10.
  7. Od wtorku w Domu Rekolekcyjnym Organiści mają rekolekcje zakończone Mszą św. z Biskupem.
  8. Mężczyźni św. Józefa (MśJ) zapraszają w sobotę na SKUPIENIE od g. 15.00. Zaproszony jest Dobromir MAKOWSKI z przesłaniem – „Pasja i odpowiedzialność mężczyzny. Powołanie do męskości”. To spotkanie otwarte, potem zaczyna się SKUPIENIE.
  9. Za tydzień na Sumie - Msza św. za powstałe Koło Gospodyń Wiejskich „Zalesianki”.
  10. Za tydzień ostatnie spotkanie Kursu Naturalnego Planowania Rodziny (NPR).
  11. Z racji bliskiego już Dnia Świętości Życia grupa „Zostaw Ślad” za 2 tygodnie (24.03) organizuje zbiórkę pieluch i innych artykułów higienicznych i pielęgnacyjnych dla dzieci.
  12. Ks. Sławek zachęca do przeznaczenia 1 % na Caritas naszej Archidiecezji.
  13. Wtorkowi Rekolektanci w tym tygodniu mają przerwę z racji naszych rekolekcji.
  14. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek - św. Alojzego Orione.
  15. Dziś TACA NA SEMINARIUM ogłoszona przez naszego Biskupa.
  16. W Domu Rekolekcyjnym: Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (15-17.03) i Kurs Przedmałżeński (22-24.03), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (29-31.03).

ZAPOWIEDZI:

I: Maciej Wojciech Troć - kaw. z Siedlec i Joanna Gołębiowska - panna z par. tut.

II: Patryk Paweł Czerwiński - kaw. z W-wy i Aleksandra Pastuch - panna z par. tut.

KIOSK:  TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy: nowy -"Oremus", "Miłujcie się"Polecam: książki: „W trosce o czyste sumienie”, „Rozważania o wierze”, „Zachwycić się tą Miłością”.