II Niedz. po BOZYM NARODZENIU - 5.01.2014r.

1.       Dziś Nieszpory EUCHARYSTYCZNE o godz. 17.30.

2.       Jutro Ur. OBJAWIENIA PAŃSKIEGO. Msze św. jak w niedzielę. Będziemy gościć Trzech Króli, jak rok temu.Tradycyjnie jutro ofiary na tace sa wsparciem MISJI Kościoła.

3.       Dziś po SUMIE OPATKOWE spotkanie Grup Parafialnych i kolędowanie.

4.       Dziś KONF PRZED-CHRZCIELNA (obowiązkowa) o godz. 10.15.

5.       We wtorek katecheza o miłości wg. Encykliki "Deus Caritas est" Pap. Benedykta XVI.

6.       W piątek WYMPOMINKI o godz. 17.30 a po nich Msza św. za polecanych w nich.

7.       Dziękujemy S. Orionistkom za kolędowanie przy żłóbku 1 stycznia. Siostry zapraszają na weekend pt. "Kobiety szalone dla Jezusa" dla dziewcząt od 15 r. życia z bł. Chiarą Luce Bodano w terminie 7-9 lutego. Info na tablicy ogłoszeń.

8.       Dziękuję za miłe powitanie Nowego Roku z fajerwerkami i na Eucharystii w nocy.

9.       JASEŁKA - za tydzień po Mszy św. dla dzieci w dolnym kościele.

10.    Bal karnawałowy dla SENIORÓW z wodzirejem -19. I. o godz. 15.00. Zapraszam.

11.    TACA INWESTYCYJNA - wykonano podest dla Chóru i prace

12.    W kiosku jest płyta z kolędami. Dochód z rozprowadzenia jej jest przeznaczony na Fundusz Pomocy Niepełnosprawnym. To pomysł i dar Tadeusza Krężelewskiego.

13.    W Domu Rekolekcyjnym: w najbliższy weekend Kurs TOBIASZ i SARA, za 2 tyg. Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej, a w 2 tyg ferii - Rekolekcje o Radości.

14.    KIOSK:  TYGODNIKI, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, KALENDARZE - za tydzień zamykamy sprzedaż), książki i ikony. Polecam: książki o naszych Świętych oraz nową adhortację Papieża Evangelium Gaudium (radość Ewangelii).

KOMUNIKAT SOŁTYSA: mieszkańcy segregujący odpady mogą odebrać bezpłatnie pakiety z workami na cały 2014 r. u SOŁTYSA (w terminach: 2-15.I.br.) codziennie w godz. 8-10.00 i 17-19.00. Pakiety będą wydawane za pokwitowaniem. Po tym terminie worki będą tylko w Wydziale Gospodarki Odpadami na ul. Wojska Polskiego 54