II Niedz. Wielkiego Postu - 12.03.2017

1. Już za tydzień - na SUMIE - z rąk samego Kustosza Katedry Wawelskiej - ks. prał. Zdzisława Sochackiego przyjmiemy Relikwie św. STANISŁAWA Bp. Męczennika.
  2. REKOLEKCJE PARAFIALNE - do środy włącznie. Witamy Benedyktynów: O. Ludwika Mycielskiego i O. Sławomira Badyna. Każdego dnia 3 spotkania - o 9.00, 18.00 i 19.30 (nie ma o 7.15). SPOWIEDŹ we wtorek pół godz. wcześniej, ale nie kończy ona rekolekcji. Pod chórem są krótkie foldery z programem. Dajmy Jezusowi ten czas, skoro az 2 Ojców przybywa. (Kancelaria w rekolekcje nieczynna).
  3. Dziś drugie GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.
  4. DROGI KRZYŻOWEJ: A) 16.00 dla DZIECI (pomoce); B) 18.30 dla wszystkich (poprowadzi nasza Oaza).
  5. "Księga TRZEŹWOŚCI" - na ołtarzu Matki Bożej. Bardzo zachęcam. Przypominam, że w środy od godz. 18.00spotkania dla osób z problemem alkoholowym w salce.
  6. Po następnej niedzieli rozpocznie pracę nowa Rada Parafialna. Proszę o modlitwę.
  7. Za 2 tyg. przyjmiemy relikwie bł. męczenników z Peru - O. Zbigniewa i O. Michała.
  8. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE. Zapraszam w parach małżeńskich.
  9. Dziś wieczorem spotkanie WOLONTARIATU ŚDM, a na każdej Mszy św. rozdają darmową gazetę Dobre Nowiny.
  10. W czwartek Msza św. z o UZDROWIENIE przez św. Huberta.
  11. Za tydzień rozpoczniemy formację dla MĘŻCZYZN - filmem o godz. 19.15.
  12. Dziś wspomnienie św. Alojzego ORIONE.
  13. Od tej niedzieli Osoby z ostemplowanym pismem z Parafii, będą zbierać datki na KWIATY do GROBU BOŻEGO.
  14. Dziękuję za ofiary na - Tacę na nasze SEMINARIUM.
  15. Od pon. do środy po nas. niedz. nasi klerycy prowadzą Rekolekcje dla naszej Szkoły.
  16. Dziś są już Świece Caritas, jako nasze wsparcie posługi CARITAS. Wszystkie świece po 10 zł.. Kwota przekazana nadto jest na potrzeby naszego Zespołu Charytatywnego.
  17. Pod chórem i w Top-Markecie można złożyć już dary dla potrzebujących - na Święta.
  18. W Domu Rekolekcyjnym:

- Kurs Przedmałżeński (24-26.03),

- Sem. Posł. Modl. Wstaw. (7-9.04),

- Kurs Przedmałżeński (21-23.04).

KIOSK:                                                                                                                          TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Miłujcie się"; "Mały Gość Niedzielny", "Różaniec", " Tak Rodzinie"........, Książeczka O Fatimie -100 r. objawień i - O SPOWIEDZI - o.J. Salija.

We wtorki - SEMINARIUM  ODNOWY  WIARY.

Razem jest ponad 200 osób (dołączyło 33 osoby). Dziękuje za post w ich intencji.