Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.
- Dziś NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE o 17.30.
- Trwa ADWENT . Przez Rekolekcjonistę Mówił nam Jezus, że: „ Muszę zatrzymać się w Twoim domu (Łk 19,5).
- Bardzo dziękuję obecnym na naszych REKOLEKCJACH.
- Jutro - Uroczystość NIEPOKALANEGO POCZĘCIA Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz.: 7.00 -Roraty, 9.00, 16.00, 18.00. O g. 12.00 zapraszamy na Godzinę Łaski. Jest to święto patronalne OAZY i młodzieży żeńskiej.
- Trwają RORATY. To bardzo ważne przeżycie duchowe, dlatego rodziców prosimy o mobilizację. Nie wszyscy się odnaleźli na nich.
- Za tydzień przyjmiemy w relikwiach św. ŁUCJĘ dziewice i męczennicę, Patronkę niewidomych i chorych na oczy.
- Dziś nasza Caritas rozprowadza ostatnie świece Caritas.
- Za tydzień - TACA - na budujący się kościół w Mysiadle.
- Dziś modlimy się za młodzież naszej Parafii.
- Dziś o g. 10.05 KATECHEZA CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY w I. Dzień Świąt.
- Dziś o g. 15.00, zapraszamy na film - „Wandea” - o wierności francuskich katolików ponad strach i terror w 1793 r.
- Dziś TACA INWESTYCYJNA: wymiana 15 parapetów, trwa remont generalny - ocieplenie - ostatniego pomieszczenia w domu parafialnym, przegląd elektryczny całości, dar dla katolików w diecezji lwowskiej, podatek kurialny - prawie 10 tys. Dziękuję za wpłaty na konto
- W czwartek po wieczornej Mszy św. - Mężczyźni św. Józefa (MsJ) zapraszają na kolejne spotkanie z tematem - jak rozmawiać z dorastającymi młodymi o dojrzewaniu płciowym.
- W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za polecanych w nich Zmarłych.
- W sobotę o godz. 16.00 - kolejne Spotkanie Małżeńskie na temat: „I ślubuje Ci miłość - przysięga małżeńska”. Będzie opieka dla dzieci.
- Za tydzień - SPOTKANIE KOMUNIJNE. Zapraszamy pełne małżeństwa.
- Za tydzień zapraszamy na godz. 10.05 na Koncert Piosenek Roratnich.
- Ponad tydzień temu nasi MINISTRANCI grali mecze w Lidze Ministranckiej: piłki nożnej oraz w rozgrywkach szachowych. Nasi zdobyli II-gie Miejsce w rozgrywkach ogólnopolskich.
- Świętujmy z dumą wielkie polskie ROCZNICE: 1000-lecia koronacji króla Bolesława Chrobrego i 500-lecie HOŁDU PRUSKIEGO. Prośmy Boga za chorych na kompleks polskości, serwilizm, kosmopolityzm, czy sprzedajność.
- Poświęcone OPŁATKI rozprowadzają nasze Siostry Sercanki. Ofiary za nie są na wsparcie Sióstr.
- WSPOMNIENIA: wtorek - św. Jana Diego, środa - św. Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej, czwartek - św. Damazego I. PP, piątek - Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe, sobota - św. Łucji dziewicy i MM.
- W kruchcie kościoła i w Top-Markecie są kosze do złożenia darów dla biednych.
- Dziękuję za pomoc: Piotrowi Fryszczynowi, Tomaszowi Łada, Zuzannie Piasko, Patrykowi Kowalskiemu, Teresie Wawro, Lidii Krasuskiej, ZESPOŁOWI CARITAS, Mężczyznom z TOTUS TUUS i firmie HADES oraz Firmie SUSKA.
- Do puszek przy wyjściach można składać ofiary na KWIATY do SZOPKI. Bóg zapłać.
- DOM REKOLEKCYJNY: Kurs - gdybyśmy zaczynali od nowa - miłość (12-14.12).
KIOSK: Tygodniki, „Oremus” - na grudzień i styczeń, Mały Gość Niedzielny, „Trwajcie w miłości”, nowe książki oraz KARTY ŚWIĄTECZNE. Są także pomoce na „Godzinę Łaski”.
Prośmy za naszą Ojczyznę. Tak wielu za nią cierpiało i oddało życie. A wciąż za dużo jest lekkomyślnych.
Alumni III roku Seminarium Duchownego w Warszawie zapraszają na tegoroczną sztukę pt. „WYBÓR”. Wstęp jest wolny - należy jedynie dokonać rezerwacji za pośrednictwem strony: teatr.wmsd.waw.pl. Gra w niej nasz kleryk Mikołaj.
Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/