II NIEDZIELA ADWENTU - 10.12.2017

1. Dziś NIESZPORY o godz. 17.30.
  2. Rozpoczęliśmy - ROK D U C H A   Ś W I Ę T E G O (więcej w folderze na Rekolekcje).
  3. Za tydzień rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Poprowadzi je dla nas prof. UKSW ks. dr Jacek GRZYBOWSKI. Do wzięcia folder zapowiadający Rekolekcje.
  4. Dziś witamy w Relikwiach BŁ. CZESŁAWA.
  5. RORATY codziennie o 7.00. Zapraszamy z lampionami. Dla dzieci są pomoce.
  6. W sobotę Grupy Młodzieżowe zapraszają na Roraty oraz spotkanie po nich w salce.
  7. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE, a za tydzień KONFERENCJA CHRZCIELNA dla planujących chrzty w I Dzień Świąt i później.
  9. Dziękuję obecnym na modlitwie AKATYSTU MARYJNEGO w czwartek.
  10. Pod chórem nasze Siostry rozprowadzają poświęcone OPŁATKI. Ofiarami wspieramy Je.
  11. We wtorek kolejny WIECZÓR UWIELBIENIA o godz. 20.00 . Zapraszamy, by z Maryją uwielbiać Jezusa.
  12. Tydzień temu nowa RÓŻA Żywego Różańca została włączona do naszych struktur ŻR.
  13. Za tydzień gościmy dzieci z Ośrodka z Łbisk, z własnoręcznie zrobionymi ozdobami.
  14. Wspomnienia: we wtorek - wsp. Matki Bożej z Guadalupe, w środę - św. Łucji, w czwartek - św. Jana od Krzyża.
  15. Są jeszcze ŚWIECE Caritas, jako Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Ceny Caritas 5 i 10 zl.
  16. Do puszek przy wyjściu możesz wrzucić ofiarę na kwiaty do Żłóbka.
  17. Pod chórem i w Top-Markecie można złożyć dar spożywczy dla potrzebujących.

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Karty świąteczne, nowe kalendarze, " Mały Gość Niedz.", nowe -" Miłujcie się", inne NOWE KSIĄŻKI oraz IKONY. Polecam na prezent album O. A.Koprowskiego oraz książkę "Cuda św. Kingi".