II Niedziela ADWENTU - 4.12.2016

1.      Dziś NAB. ADORACYJNE o godz.17.30.

2.      Dziś Niedziela modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie.

3.      Dziś rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Witamy - O. Andrzeja KOPROWSKIEGO. Do wzięcia nauka wprowadzająca oraz folder zapowiadający Rekolekcje z zaproszeniem Proboszcza. Jutro kancelaria nieczynna.

4.      RORATY jutro i we wtorek TYLKO dla dzieci i opiekunów. Ważniejsze sa rekolekcje. Jutro dzień spowiedzi. Są zaproszeni kapłani, proszę nie zwlekać ze spowiedzią.

5.      Dziś KONFERENCJA CHRZCIELNA(chrzty w I Dzień Świat) - o godz.10.10.

6.      Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE o godz. 10.00.

7.      Dziś spotkanie  BIERZMOWANYCH po wieczornej Mszy św. Dziś także zapraszamy Rodziców Młodzieży kandydującej do Sakramentu Bierzmowania.

8.      Informuję z radością, że mamy 5 nowych LEKTORÓW: Jakub Adamczyk, Filip Call, Mateusz Czublun, Jarek Orzechowski i Stanisław Orzechowski. Tydzień temu mieli promocję, z rąk Bpa. Michała Janochy.

9.      W piątek WYPOMINKI o 17.25, a potem Msza św. za polecanych w nich.

10.    We wtorek - wspomnienie św. Mikołaja. a w czwartek - UR. NIEP. POCZĘCIA. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.00 (z włożeniem medalików dla dzieci kl. IV) i 18.00. O godz. 12.00 GODZINA ŁASKI. Zapraszam.

11.    Nasze Siostry Sercanki rozprowadzają OPŁATKI.

12.    Za tydzień (jak w poprzednich latach) odwiedzą nas dzieci ze Spec. Ośrodka z Łbisk z pamiątkami zrobionymi własnoręcznie).

13.    Od dziś nasz CARITAS rozprowadza ŚWIECE Adwentowe (ceny: małe 5, duże 10 zł.).

14.    Pod Chórem i w Top Markecie można złożyć dary spożywcze dla potrzebujących.

15.    W Domu Rekolekcyjnym: od piątku - Kurs o Dialogu.

16.    Dziś TACA INWESTYCYJNA (zakup drewna, prowadzone są poważne prace pod wew. fundamentem narożnika plebanii, oraz pomalowany jeden korytarz).

KIOSK:

TYGODNIKI:Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela i "Miłujcie się", "Oremus"- na styczeń, "Tak rodzinie", "Mój Anioł" i "Różaniec". "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r. i wiele innych nowych tytułów, szczególnie polecam filmy.