II NIEDZIELA ADWENTU, UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY - 8.12.2013

1. Zapraszamy na RORATY o godz. 7.00 (z lampionami). Za tydzień rozpoczniemy REKOLEKCJE ADWENTOWE. (Foldery do zabrania są pod chórem).
  2. Dziś Nieszpory NIEDZIELNE o godz. 17.30.
  3. OWOC ROKU WIARY: apel do spóźniających się.
  4. Dziś o godz. 19.00 - XXII Wieczór słowno-muzyczny - pt."Po co nam ta cisza?". Zapraszamy, aby pogłębić literacko naszego przeżywania ROKU CISZY.
  5. We wtorek o godz. 20.00 nauczanie o encyklice Ojca św. Benedykta XVI - "Deus caritas est" (o miłości), w sali Domu Parafialnego.
  6. Poświęcone OPŁATKI przy wyjściu rozprowadzają Siostry Sercanki. Ofiary składane są naszym darem wdzięczności za ich posługę w Zalesiu.
  7. ŚWIĘCE CARITAS są już w kościele. Ceny zakupu: małe - 5 zł, a wszystkie duże - 10 zł. Tradycyjnie kto rozumie potrzebę, może dorzucić złotówkę na nasz Caritas.
  8. W kruchcie pod chórem (oraz w Top Markecie) wystawiony jest KOSZ  na produkty żywnościowe, którymi chcemy sie podzielić z potrzebującymi.
  9. Dziś dzieci z Ośrodka Pomocy dzieciom niepełnosprawnym z Łbisk, będą rozprowadzać zrobione przez siebie ozdoby Świąteczne: piękne stroiki i inne.
  10. W piątek o 17.30 WYPOMINKI, a po nich Msza św. wg. intencji w nich polecanych.
  11. W Domu Rekolekcyjnym: za tydzień Weekend z Januszem Wardakiem poświęcony wychowaniu dzieci starszych powyżej 11 roku życia do końca liceum). Zapraszam.
  12. Dziś TACA NA SEMINARIUM.
  13. Na stronie internetowej jest propozycja nowej wersji naszej strony internetowej.
  14. KIOSK:  TYGODNIKI, Miłujcie się, Mały Gość Niedzielny, KALENDARZE, książki i ikony. KARTĘ świąteczną naszej szopki i inne karty, oraz kropielnice (Rok Wiary). Książka -"Małe cuda Boga".