II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 25.02.2018

100 lecie NIEPODLEGŁOŚCI - Wymadlajmy Ojczyźnie pełną wolność wew. i zewn..

1. REKOLEKCJE PARAFIALNE - program, spowiedź - FOLDER. Prowadzi nas  ks. Bernard Kaliński - salezjanin. Jutro i we wtorek kancelaria nieczynna.
  2. Dziś o godz. 17.00 drugie "GORZKIE  ŻALE". Prowadzi Ks. Rekolekcjonista.
  3. Zapraszam w piątki na Nab. DROGI KRZYŻOWEJ: A)16.00 -DZIECI; B)18.30 -dorośli.
  4. "Księga TRZEŹWOŚCI" - na ołtarzu Matki Bożej. Dziękuję tym którzy walkę podjęli.
  5. Z serca dziękuję rodzicom młodzieży przyg się do Bierzmowania. Z roku na rok coraz większe zaangażowanie ich, nie tylko przez obecność na spotkaniach.
  6. I. CZWARTEK (adoracja od 17.00 do Mszy św.), I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ- jak zwykle i Msza św. o godz. 16.00) oraz CHORZY, I. SOBOTA MIES. - praktykujmy NAB. I SOBÓT MIES.. NAB. od godz. 17.00, różaniec i Msza św. członków ŻYWEGO RÓŻAŃCA
  7. Od nast niedzieli będą "ŚWIECE CARITAS".
  8. Pod chórem i w TOP-MARKECIE jest kosz na dary dla samotnych najb. potrzebujących.
  9. Zapraszam do BIBLIOTEKI. Nasza wiara musi być pogłębiona (zadaj sobie lekturę jako pokutę)
  10. Jutro po Mszy św. wieczornej przy Relikwiach Krwi św. Jana Pawła II.
  11. Za tydzień Spotkanie grupy Zostaw Ślad. Młodzi zapraszają na spotkanie.
  12. W Niedzielę Miłosierdzia (I. po Świętach) Wolontariusze , organizują akcję krwiodawstwa w "krwiobusie" przed k-łem.
  13. Dziękuję tym, którzy podjęli w miniony piątek Dzień Modlitwy i Postu o pokój na świecie.
  14. Od dziś osoby z pismem z Parafii będą zbierały na KWIATY do Grobu Bożego.
  15. Dziękuję za modlitwę za grupę rekolekcyjną.
  16. Dziękuję za wpłaty na Syrię -11461(6351;+5110). Pomożemy więc 4 Rodzinom (-779).
  17. Dziś nasza CARITAS będzie kwestowała na pomoc naszym zalesiańskim potrzebującym (rodz. wielodzietnym, osobom starszym samotnym oraz niepełnosprawnym).
  18. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA - na zakup drewna do ogrzewania k-ła, remont gł. klatki schodowej z tynkiem dekoracyjnym, odnowiona Poradnia Rodzinna, konserwacja organów, ubezpieczenie naszego całego obiektu, przegląd P-Poż..
  19. Dziękuję kolejnym wpłacającym na ŁAWKI : potrzeba jeszcze na ok 45 mb ławek.
  20. W Domu Rekolekcyjnym: - Kurs Filip dla małżeństw (9-11.03), Weekendowy Kurs Przedm. (23-25.03) i Kurs Tobiasz i Sara (13-15.04).

KIOSK:  TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Oremus". Polecam - książki: "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat naszych uczuć".

ZAPOWIEDZI:

I. Łukasz Piotr SZMULEWICZ - kaw. z Piaseczna i Iwona MIKUS - panna z par. tut.

Robert KRÓL i Joanna Mariola WOŹNIAK - oboje z par. tut.