II NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.01.2018

1. 100-lecie NIEPODLEGŁOŚCI - 28 stycznia rozpoczniemy wprowadzeniem nasze systematyczne świętowanie tej wyjątkowej i wielkiej Rocznicy.
  2. Dziękuję 49 osobom za włączenie się w NABOŻEŃSTWO I. SOBÓT miesiąca.
  3. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach św. RAFKĘ, świętą mistyczkę z Libanu.
  4. W czwartek MSZA ŚW. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona, który wciąż służy darem uzdrowienia. Ta Msza święta jest zarazem Mszą Ku czci Ducha Świętego.
  5. Proszę rodziców i dziadków, aby dopilnowali, aby dzieci uczestniczyły w niedzielnej Mszy św. Zwłaszcza na wyjazdach.
  6. Za tydzień podczas wieczornej Mszy świętej i po niej Chór Polonia będzie modlił się z nami dając koncert KOLĘD i 2 utworów patriotycznych.
  7. Także od czwartku (18-25.01) cały świat chrześcijański przeżywa tzw. - "Tydzień EKUMENICZNY".
  8. Zapraszam już na wyjątkowe nasze REKOLEKCJE W DRODZE, tym razem tylko 5-tygodniowe, które rozpoczniemy 6 lutego
  9. W tym tygodniu wspominamy: w środę - św. Antoniego, w piątek - św. Józefa Pelczara.
  10. KANCELARIA w czasie KOLĘDY czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.
  11. W Domu Rekolekcyjnym: Weekendowy (2) Kurs Przedmałżeński ( 26-28.01) oraz Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (9-11.02).

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, kalendarze. Polecam - Książkę o WYCHOWANIU i ALBUMY oraz IKONY.

ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO. Zapraszaj Go często.

KOLĘDA:

15.01 (pon):

- Promiennego Słońca i Czterech Wiatrów

- Białej Brzozy i Wisłockiego

- Złotej Jesieni

16.01 (wt):

- Przebudzenia Wiosny (od pocz. do Pionierów)

- Przebudzenia Wiosny (od Pionierów do końca)

- Zajęczy Trop i Echa Leśne

- Piaseczyńska

17.01(śr):

- Jelenich Rogów

- Promienna

- Poranku

18.01 (czw):

- Pionierów (od stacji do Kor. Dębów)

- Pionierów (od Kor. Dębów do końca)

- Jastrzębi Lot

- Chabrowa

19.01 (pt):

- Droga Dzików (od początku do Granicznej)

- Droga Dzików (od Granicznej do końca)

- Szumiącej Jodły i Wrzosów

20.01 (sob):

- Koralowych Dębów (od początku do Pionierów)

- Koralowych Dębów (od Pionierów do końca) i Akacjowa

- Graniczna (parzyste) i Krótka

- Graniczna (nieparzyste) i Środkowa

------------------------------------------------------------------------------------------------

22.01 (pon):

- Kasztanów (od nr. 1) i Brzozowa Droga

- Kasztanów (od końca) i Królewska

27.01 (sob):

- Długa, Leśna, Miła i Stary Sad (po 15.00)

- Sadowa i Cyprysowa

- Słowicza, Głogowa i Cedrowa

Celem Kolędy jest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz rozmowa duszpasterska, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.                                                                                                            Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.

RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Darem na tą Kolędę będzie modlitewnik - "MODLITWY RODZINNE". Składane OFIARY będą przeznaczone na powiększenie głosów naszych ORGANÓW z 10 do 17 głosów i dokończenie ławek.                                               Ks. K. Grzejszczyk