II NIEDZIELA ZWYKŁA - 20.01.2019

Trwa  ROK - ŚW. HUBERTA.  Uczmy się od Niego jak wierzyć. W naszej szopce jest wizerunek św. Patrona (Pamiętajmy o modlitwie do Patrona)

1. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  2. Dziękuję naszemu Chórowi za piękny KONCERT KOLĘD w minioną niedzielę.
  3. Dziękuję Mężczyznom św. Józefa (MśJ) za ostatnie spotkanie poświęcone komunikacji małżeńskiej oraz tym którzy przyszli by zaczerpnąć z doświadczenia innych.
  4. Dziś - 20.01. zapraszamy na KOLĘDOWANIE PARAFIALNE o godz. 19.00
  5. Także dziś rozpoczynamy Kurs Naturalnego Planowania Rodziny o godz. 17.00.
  6. Dziś po wieczornej. Mszy św. spotkanie LEKTORÓW naszej parafii.
  7. Dziś kandydaci do Bierzmowania mają swoje spotkanie.
  8. We wtorek jak każdego 22 dnia mies. NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach św. RITY, Patronki spraw beznadziejnych (intencje i róże).
  9. W tym tygodniu pamiętajmy o BABCIACH i DZIADKACH w ich dni (poniedziałek i wtorek).
  10. W tym tygodniu WSPOMINAMY : w poniedziałek - św. Agnieszkę, we wtorek - św. Wincentego Pallottiego i bł. Laurę Vicuna, w środę - bł. Męczenników z Pratulina, w czwartek - św. Franciszka Salezego, w piątek - święto Nawrócenia św. Pawła i w sobotę - święto św. Tymoteusza i Tytusa Biskupów.
  11. Za tydzień reprezentacja naszej młodzieży udaje się do Wilanowa na świętowanie Światowych Dni Młodych. Omadlajmy młodzież świata.
  12. Zapraszamy osoby z problemem alkoholowym w środy na mitingi AA.
  13. Zapraszam już na nietypowe i ważne rekolekcje (inne niż parafialne) od 12 lutego - Rekolekcje w drodze (5 spotkań we wtorki o godz. 20.00). Będą o roli Ducha Świętego.
  14. W Domu Rekolekcyjnym: od piątku - Kurs - Poród może być piękny (25-27.01), potem Szkoła Animatora, a potem Chór Polonia i Kurs o Dialogu.
  15. KANCELARIA w czasie KOLĘDY czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny,; OREMUS na luty, nowe -"Miłujcie się".  Polecam : "Modlitwy za Ojczyznę", nowe albumy, kalendarze.

KOLĘDA (21 -26.01)

PONIEDZIAŁEK (21.01) -
1) Słowicza;
2) Białej Brzozy;
3) Jelenich Rogów.

WTOREK (22.01) -
1) Promiennego Słońca i Zajęczy Trop;
2) Pionierów (do Kor. Dębów)  .

ŚRODA (23.01) -
1)Leśnych Boginek i Wisłockiego ;
2) Pionierów (do końca);
3) Echa Leśne i Szumiącej Jodły.

CZWARTEK (24.01) -
1) Wrzosów i Zagajników;
2) Złotej Jesieni.

PIĄTEK (25.01) -
1) Poranku;
2)Droga Dzików (do Granicznej);
3) Droga Dzików (do Pionierów);
4)Droga Dzików (do końca).

SOBOTA (26.01) -
1) Przebudzenia Wiosny;
2)Koralowych Dębów ;
3) Graniczna (od godz. 10.00.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOLĘDA (28.01 -2.02)

PONIEDZIAŁEK  (28.01) -
2) .

WTOREK (29.01) -
2) .

ŚRODA (30.01) -
2)  .

CZWARTEK (31.01) -
1) .

PIĄTEK (1.02) -
2) ;
3) .

SOBOTA (2.02) -
1) Nowinki i Leśniczówki;
2) ;
3) ;
(od godz. 10.00)

Celem Kolędy jest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.
Kolędę rozpoczynamy w tygodniu od 16,00, a w soboty o godz. 10.00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.
RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o zaproszenie nas, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.
Każda rodzina otrzyma w tej Wizycie Kolędowej książeczkę - "DUCH ŚWIĘTY".
Składane
OFIARY będą przeznaczone na rozbudowę  naszych ORGANÓW.
Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty religii.