III N. Wielkanocna - 30.04.2017

1. W środę - 3 MAJA - Ur. N.M.Panny Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. To Święto kościelne i państwowe, bo czcimy także ustanowienie Konstytucji 3 Maja.
  2. Pamiętajmy o wywieszeniu FLAG.
  3. Maj to MIESIĄC MARYI. Zapraszamy na MAJOWE o godz. 18.00. Tym bardziej, że łączą się one integralnie z 100 r. Objawień Fatimskich.
  4. Zapraszam już 13 maja (pierwsze objawienie w 1917 r.) na godz. 21.00 ze świecami na NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE (zamiast I Soboty). Program podam za tydzień.
  5. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 18.00 gościć będziemy CHÓR POLONIA, który poza oprawa Mszy św. da potem koncert Maryjno-Patriotyczny. (Szukamy Sponsora).
  6. W czasie Wielkanocnym odprawiamy DROGĘ ŚWIATŁA - w piątki po Mszy św.
  7. Dziś na Sumie prosić będziemy za Ojczyznę i o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

1. Za tydzień  (7.05) o godz. 10.10 KONFERENCJA CHRZCIELNA.
  2. W tym tygodniu: CZWARTEK (modlitwa o powołania kapłańskie), I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano oraz od godz. 15.00 i dodatkowa Msza św. o godz. 16.00; Odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH) i I. SOBOTA Mies. - różaniec o 17.30 i o 18.00 Nab. Majowe).
  3. Odbiór strojów komunijnych - 7 maja w godz. 16.00 chłopcy, 16.30 dziewczynki.
  4. Przypominam i informuję, że ROCZNICA I KOMUNII ŚW. będzie 11 czerwca.
  5. OAZA w piątek zaprasza na ADORACJĘ po Drodze Światła, a 19 maja organizuje spotkanie z siostrą ks. Wojciecha Danielskiego.
  6. Wspomnienia: w czwartek - św. Floriana, w sobotę - św. Ap. Filipa i Jakuba.
  7. Dziś nasza CARITAS będzie zbierała ofiary jako pomoc dla 6 osób starszych, 4 rodzin wielodzietnych i 2 osób niepełnosprawnych.
  8. Sołtys i R. Sołecka zaprasza mieszkańców na piknik majowy na terenie klubu Kultury (dawne Gimnazjum) za tydzień 7 maja w godz. 14 -18.
  9. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA, a za 2 tyg. 14 maja TACA NA SEMINARIUM.
  10. W Domu Rekolekcyjnym: Anim. (6 -7. 05); - Sem. P. Modl. Wstaw. (19 -21.05); - Kurs Przedmałżeński (26-28.05).

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Miłujcie się", Książeczka O Fatimie -100 r., Modlitwy do św. Józefa i "Od Paschy do Paschy".

ZAPOWIEDZI:  II.

- Maciej TRZĄSKI - kaw. z Katowic i Dominika JURKIEWICZ - panna z par. tut.

- Michał Krzysztof  NAGEL - kaw. z par. tut. i Klaudia PĘDZIMĄŻ - panna z W-wy