III Niedz. Wielkiego Postu - 19.03.2017

1. Dziś dostępujemy ogromnego zaszczytu przyjmując - z rąk samego Kustosza Katedry Wawelskiej - ks. prał. Zdzisława Sochackiego - Relikwie św. STANISŁAWA Bp. Męczennika.
  2. Bardzo dziękuję za tak budujący udział w naszej drodze do Wielkanocy przez nasze Rekolekcje Parafialne. Dodam, że Ci, którzy byli stanowią w rzeczywistości Parafię.
  3. Dziś III. GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.
  4. DROGI KRZYŻOWEJ: A) 16.00 dla DZIECI (pomoce); B) 18.30 dla wszystkich (poprowadzą nasi Bierzmowani).
  5. "Księga TRZEŹWOŚCI" - na ołtarzu Matki Bożej. Bardzo zachęcam. Przypominam, że w środy od godz. 18.00spotkania dla osób z problemem alkoholowym w salce.
  6. Dziś SPOTKANIE kandydatów przed Bierzmowaniem.
  7. Dziś rozpoczynamy formację dla MĘŻCZYZN - filmem o godz. 19.15 w dolnym k-le.
  8. Za tydzień powitamy w relikwiach błog. męcz. z Peru - O. Zbigniewa i O. Michała.
  9. Jutro św. Józefa, a w sobotę Ur. Zwiastowania Pańskiego.
  10. Jutro o 19.30 rozpocznie pracę nowa Rada Parafialna. Proszę o modlitwę.
  11. Od jutra do środy klerycy naszego Seminarium prowadzą Rekolekcje dla naszej Szkoły.
  12. W środę jak każdego 22 m-ca Nab. ze św. RITĄ - Patronką Spraw Beznadziejnych.
  13. Za tydzień spotkanie WOLONTARIATU ŚDM. Oczekujemy wciąż nowych osób.
  14. W kancelarii można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła. Bóg zapłać.
  15. Osoby z dokumentem z Parafii, zbierają już ofiary na KWIATY do Grobu Bożego.
  16. Pod chórem i w Top-Markecie można złożyć dary dla potrzebujących - na Święta.
  17. Z soboty na niedz. zmiana czasu (przejście na czas letni).
  18. Za tydzień nasza Caritas kwestuje na pomoc naszym potrzebującym.
  19. Ekstremalna Droga Krzyżowa – 31.03.2017, po Mszy św. o godz. 18.30 w Parafii św. Anny w Piasecznie. 52 km – Piaseczno – Niepokalanów.
  20. W Domu Rekolekcyjnym:

- Kurs Przedmałżeński (24-26.03),

- Sem. Posł. Modl. Wstaw. (7-9.04),

- Kurs Przedmałżeński (21-23.04).

ZAPOWIEDZI: I. Mateusz Kolba - kaw z W-wy i Marta Dorota Walczak - panna z par. tut.

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Miłujcie się", „Oremus”, Modlitewnik czcicieli św. Józefa, Książeczka O Fatimie -100 r. objawień i - O SPOWIEDZI - o.J. Salija.

We wtorki - SEMINARIUM  ODNOWY  WIARY.

Proszę o modlitwę za tą ponad 200 osobowa Grupę.

DUCHOWA ADOPCJA – podejmiemy ją za tydzień, 26 marca. Jest to modlitwa w obronie życia poczętego.

W 2011 roku – podjęło ją 88 osób, 2012 r. - 98 osób, 2013 r. - 99 osób, 2014 r. - 116 osób, 2015 r.- 152 osoby, 2016 r. – 130 osób.

MOŻEMY POMÓC NIE TYLKO MODLITWĄ!

Za tydzień, 26 marca, nasi Wolontariusze ŚDM zbierają pieluchy oraz inne artykuły pielęgnacyjne dla dzieci (takie jak szampony, chusteczki) oraz ofiary, które przekażemy Fundacji Małych Stópek. Fundacja ta oprócz propagowaniem Duchowej Adopcji zajmuje się kompleksową (materialną, psychologiczną, duchową) pomocą dzieciom uratowanym od aborcji oraz matkom w trudnej sytuacji.