III NIEDZ. WIELKIEGO POSTU - 28.02.2016

1.      CHRZEST  to znak zjednoczenia z Chrystusem. Dajmy Mu owocować w nas !

2.      Dziś zaczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE ze słowem O. Lazara Sowah, kapłana z Togo. DOŁÓŻMY STARAŃ,  ABY PO PROSTU BYĆ.

3.      SPOWIEDŹ we wtorek rano od 8.30 i wieczorem od 17.30.

4.      Kancelaria jutro i pojutrze nieczynna ( w czasie rekolekcji).

5.      GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.

6.      W piątek Nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ: A) -16.00 dla DZIECI (Msza św.)   B) - 18.30 dla wszystkich-z Bierzmowanymi. Dziękujemy Szafarzom i Totus Tuus.

7.      W tym tygodniu:I. CZWARTEK (modlitwa o powołania);I. PIĄTEK (spowiedź rano i od15.00, dodatkowa Msza św. o 16.00. Odwiedzamy zgłoszonych nam CHORYCH; I. SOBOTA (o 17.00 spotkanie Żywego Różańca i chętnych oraz modlitwa różańcowa o 17.30 i Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).

8.      Obowiązkowa KONFERENCJA PRZED-CHRZCIELNA za tydzień o godz. 10.10.

9.      Dziś na Sumie prosimy o beatyfikację Ks. St. Wyszyńskiego i za naszą Ojczyznę.

10.    Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie naszych WOLONTARIUSZY ŚDM (odwołane jest spotkanie z rodzicami wolontariuszy).

11.    Jutro NAB. do św. JANA PAWŁA II - ale przed Mszą św. o 17.45.

12.    Spotkanie przedstawicieli Grup w/s pracy nad wizją Parafii ("ODBUDOWANA") planowane na jutro, jest przeniesione na inny czas.

13.    W ostatni wtorek otrzymaliśmy Relikwie bł. St. Frelichowskiego (Patrona harcerzy).

14.    Bardzo dziękuję: J. Traczowi, M. Piotrowskiemu, J. Tokarskiemu, D. Nosowskiemu i B. Dąbrowskiemu - za pomoc przy drewnie, a P. Matysiak za kamienie ozdobne.

15.    ZBIÓRKA na KWIATY do Grobu Bożego - (osoby z kartą i pieczęcią parafii).

16.    CARITAS- dziś kwestuje na pomoc 8 rodzinom wielodz. i 2 mł. os. niepełnospraw.

17.    Świece CARITAS(wielkanocne) będą za tydzień.

18.    W kruchcie kościoła i w Top Markecie-kosz na dary miłosierdzia dla potrzebujących.

19.    DOM REKOLEKCYJNY: za 3 tyg.Weekendowy Kurs Przedmałżeński.

KIOSK:

Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny,Oremus - na marzec, Tak Rodzinie, Moj ANioł, Różaniec, BIBLIA i modlitewniki na czas Jubileuszu i Roku Miłosierdzia.

ZAPOWIEDZII.

- Kamil Łukasz LECHAŃSKI-  kaw. z W-wy i Elżbieta LASZCZKOWSKA - panna z par. tut.

- Mariusz Adrian BĄBIK -kaw. i Marta Anna BEDNAREK - panna, oboje z par. tut.

REKOLEKCJERoku Jubileuszu- O MOCY UWIELBIENIA - we wtorki.Zapraszam Wszystkich!! a szczególnie młodzież.. Tylko w ten wtorek można jeszcze dołączyć !!