III Niedziela ADWENTU - 11.12.2016

1.       Dziś NIESZPORY o godz.17.30.

2.       Dziękuję obecnym na Rekolekcjach. Na stronie www.. są one w wersji mp3. (Czy Twoja Rodzina była u spowiedzi, gdzie prowadzisz swoją Rodzinę, jak za nią odpowiadasz?).

3.       Dziękuję także tak dużej grupie obecnych w Ur. Niep. Poczęcia w Godzinie ŁASKI.

4.       Zapraszamy na RORATY- codziennie o godz. 7.00.

5.       Dziś gościmy dzieci z Ośrodka Spec. z Łbisk z ozdobami świątecznymi (praca własna).

6.       Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE o godz. 10.00.

7.       Dziś spotkanie  BIERZMOWANYCH po wieczornej Mszy św.

8.       Kolejne NAB. FATIMSKIE we wtorek o godz. 17.30.

9.       13 grudnia - rocznica STANU WOJENNEGO. Pamiętajmy !(szczególnie dziś, gdy niektórzy chcą zafałszować historyczną prawdę czy bawić się cierpieniem tamtych bohaterów pseudo wiecami). Rano o 7.00 Msza św. za Ofiary stanu wojennego.

10.     We wtorek kolejny WIECZÓR UWIELBIENIA o godz. 20.00.

11.     W czwartek Msza św. jest MSZĄ O UZDROWIENIE, za przyczyną św. Huberta.

13.     Nasze Siostry Sercanki rozprowadzają poświęcone OPŁATKI.

14.     We wtorek - wspomnienie św. Łucji, a w środę św. Jana od Krzyża.

15.     Poszukujemy jednej (1)JODŁY dużej do kościoła na Święta.

16.     Z serca dziękuję 2 anonimowym Darczyńcom komputerów do kościoła.

17.     Dziękuję tym, którzy wsparli dzieło CARITAS zakupując tzw. świece Caritas.

18.     Dziękuję za ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie w kwocie 1160 zł..

19.     Pod Chórem i w Top Markecie można złożyć dary spożywcze dla potrzebujących.

20.     Do ufundowania są nowe relikwiarze dla: ŚW. STANISŁAWA, św. Jakuba Strzemię, św. Rafki, św. Jana z Dukli, św. Jacka, bł. Czesława, bł. Bronisławy, św. Szymona z Lipnicy oraz bł. Męczenników z Peru - o. Michała i Zbigniewa.

KIOSK:

TYGODNIKI:Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, i nowe -"Miłujcie się", "Oremus"- na styczeń, "Tak rodzinie", "Tęcza" i "Różaniec". "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r. i wiele innych nowych tytułów, szczególnie polecam nowe ALBUMY i FILMY.