III NIEDZIELA ADWENTU - 17.12.2017

1. Dziś NIESZPORY MARYJNE o godz. 17.30.
  2. ROK DUCHA  ŚWIĘTEGO. Zwracajmy serca nasze często ku Niemu.
  3. Dziś rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Prowadzi je dla nas prof. UKSW ks. dr. Jacek GRZYBOWSKI.
  4. MSZE ŚW. o godz. 9.00; 18.00 i 19.30. SPOWIEDŹ ŚWIĘTA - we wtorek od 8.30 oraz od godz. 17.30. PROGRAM - na folderze.
  5. RORATY codziennie (także w poniedziałek i wtorek) o 7.00. (lampiony; w sobotę może będzie tort urodzinowy Pana Jezusa i może św. Mikołaj). W sobotę harcerze przekażą "betlejemskie światło pokoju".
  6. W BOŻE NARODZENIE i II. Dzień ŚWIĄT - Msze Św. jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie o północy PASTERKA. CHRZTY na Sumie w Boże Narodzenie.
  7. Przed Pasterką o 23.30 odśpiewamy AKATYST - pochwalną pieśń Maryjną.
  8. Za tydzień już WIGILIA. Nie ma ostatniej Mszy św. o godz. 18.00. Ze zwyczaju podejmijmy post jak normalnie w Wigilię. Przemyślmy wcześniej formę i scenariusz naszej Wigilii.
  9. Dziś KONFERENCJA CHRZCIELNA dla planujących chrzty w I Dzień Świąt i później.
  10. W czwartek Msza św. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE, za wstaw. naszego PATRONA.
  11. Pod chórem nasze Siostry rozprowadzają poświęcone OPŁATKI. Ofiarami wspieramy Je.
  12. Dziś gościmy dzieci z Ośrodka z Łbisk, z własnoręcznie zrobionymi ozdobami.
  13. NABOŻEŃSTWO do św. RITY - w piątek 22 grudnia po Mszy św. (róże i intencje).
  14. Dziś FUNDUSZ BUDOWY KOŚCIOŁA. Bóg zapłać za każdy dar.
  15. W piątek nie będzie ADORACJI, odprawimy tylko samą KORONKĘ w Godz. Miłosierdzia.
  16. Do puszek przy wyjściu możesz wrzucić ofiarę na KWIATY do Żłóbka.
  17. Młodzież z grupy "Zostaw ślad" dziękuje za wsparcie.
  18. Prośba o pomoc. Otrzymaliśmy piękne jodły, potrzebujemy je ściąć i przewieźć. Proszę o pomoc w poniedziałek o godz. 10.30, a także o pomoc w ich ustawieniu w k-le w środę od 9.00. Zgłosić się do mnie lub p. Bogdana. Proszę także o pomoc w dekoracjach i sprzątaniu  od czwartku do soboty od godz. 10.00. Zgłosić się do S. Ludwiki.
  19. Dziękuję za wsparcie dzieła CARITASU diecezjalnego i naszej Parafii. Są już kupione i rozwiezione paczki dla naszych samotnych osób.
  20. Dziękujemy składającym dary spożywcze dla samotnych - pod chórem i w Top-Markecie.
  21. Od 28 - 30. 12. br. w DOMU REKOLEKCYJNYM będzie prowadzony KURS - JAN.
  22. KOLĘDĘ rozpoczniemy od Nowego Roku. Start od - dzielnicy WYŻYNY (za torami).

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Karty świąteczne, nowe kalendarze, " Mały Gość Niedz.", nowy - "Oremus" na styczeń, nowe -" Miłujcie się", inne NOWE KSIĄŻKI oraz IKONY. Polecam na prezent album O. A.Koprowskiego oraz książkę "Cuda św. Kingi".