III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 05.05.2019

1. Dziś przyjęliśmy Świętego Kościoła - Stanisława KAZIMIERCZYKA. Niech patronuje dojrzałej wierze (bł. Stanisław Kazimierczyk: Izajasz Boner, św. Jana Kanty, św. Szymon z Lipnicy, bł. Michał Giedroyc oraz Świętosław Milczący, zwany Błogosławionym).
  2. Maj to MIESIĄC MARYI. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00 (w niedziele o 17.30).
  3. Dziś KONFERENCJA CHRZCIELNA 10.10 w Domu Parafialnym.
  4. Dziś Spotkanie Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  5. Jutro o g. 16.00 Spotkanie katechetyczne.
  6. Jutro o 19.30 spotkanie Odpowiedzialnych Grup i Formacji Młodzieżowych.
  7. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MśJ).
  8. W piątek o 17.20 WYPOMINKI, a potem Msza św. Wypominkowa.
  9. W piątki w Okresie Wielkanocnym w miejsce Drogi Krzyżowej zapraszamy na DROGĘ ŚWIATŁA - radosne rozważanie tajemnic Zmartwychwstania.
  10. Po Drodze Światła - spotkanie Zelatorek Róż Żywego Różańca.
  11. Za tydzień OSTATNIE SPOTKANIE KOMUNIJNE (obecność obowiązkowa!!!).
  12. Za tydzień OAZA przeżywa REJONOWY DZIEŃ WSPÓLNOTY u nas od g. 13.45.
  13. Za tydzień Grupa Zostaw Ślad ma swoje spotkanie i zaprasza młodych na nie.
  14. Ogłoszenie SEMINARIUM (weekendowe rekolekcje o rozeznaniu powołania - 17-19 maja).
  15. WSPOMNIENIA: jutro - św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego, w środę - św. Stanisława, za tydzień - św. Leopolda Mandicia.
  16. Wyjazd po relikwie w piątek w Krakowie: o 16.30 odbierzemy - św. Katarzyny Aleksandryjskiej (w kościele OO. Reformatów ul. Reformacka 4) i bł. Michała Giedroycia (w kościele św. Marka, ul. św. Marka 10 o godz. 18.00, a o 18.30 Msza św. z przekazaniem Relikwii).
  17. Do ufundowania są relikwiarze: Św. HUBERTA, św. Papieża Piusa X, bł. Salomei, św. Teresy Wielkiej, św. Jana od Krzyża, św. Edyty Stein, św. Szymona Stocka, św. Elżbiety od Trójcy Świętej, bł. Alfonsa Mazurka, św. Franciszka z Asyżu i św. Klary, św. Katarzyny Aleksandryjskiej, bł. Michała Giedroycia.
  18. Dziś TACA INWESTYCYJNA - trwa remont w pomieszczeniach po Ks. Prałacie i inne bieżące remonty i naprawy (Dziękuje za wpłaty na konto oraz na organy).
  19. Za tydzień - Niedziela Dobrego Pasterza i TACA na SEMINARIUM.
  20. Dom Rekolekcyjny: Szkoła Animatora (11-12.05), Kurs Przedmałżeński (17-19.05), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (24-26.05).

ZAPOWIEDZI
II. Paweł Jan RAKOWSKI - kaw z par. tut. i Klaudia CIEŚLAK - panna z par. Bożem
Łukasz KULTYS - kaw z par. tut. i Urszula ŻUKOWSKA - panna z Suwałk

KIOSKTYGODNIKI: Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, nowy -"Oremus", nowe - "Miłujcie się".  Polecam: nowe książki.

/proboszcz