III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 15.04.2018

-  ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - wzywajmy Go z przekonaniem.

-  100 lecie Niepodległości Ojczyzny - czy czytasz coś o naszej chlubnej historii.

- NIESZPORY o godz. 17.30.

1. Dziś witamy w Relikwiach św. SZYMONA z LIPNICY.
  2. Dziś - XIII Marsz Świętości Życia. Wyrusza spod kolumny Zygmunta o g. 12.00 do Bazyliki Św. Krzyża.
  3. Dziś wieczorem spotkanie grupy "Zostaw Ślad" (Wolontariusze).
  4. Jutro o godz. 19.30 - Spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  5. W ten wtorek Grupa Odnowy zaprasza na katechezę wzrostu w wierze o godz. 20.00.
  6. W czwartek wieczorem MSZA ŚW. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. Huberta.
  7. W piątek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na trzecią DROGĘ ŚWIATŁA.
  8. Za tydzień gościć będziemy Misjonarkę, S. Bożenę, która przybliży nam działanie Ducha Świętego przez służbę Orionistek na Wybrzeżu Kości Słoniowej.
  9. Za tydzień (jak każdego 22 m-ca) - do św. RITY - Patronki Spraw Beznadziejnych - o godz. 17.30 (przypominam o różach oraz intencjach na kartkach).
  10. Jutro wspominamy - św. Bernadettę Soubirous ( Lourdes ).
  11. Bardzo dziękuję tym, którzy oddali krew w ostatnią niedzielę (42 osoby zarejestrowano, oddało krew 30. Ponad 13 litrów krwi. Dziękuję Wolontariuszom za tą piękną akcję, a także R. Chmielewskiemu, J. Kultysowi i B. Dąbrowskiemu za pomoc techniczną).
  12. Dziękuję wpisanym na Duchową Adopcję. Przyjęło 165 (130) osób.
  13. Dziękuję modlącym się wraz z Księżmi we wtorek w 8 rocznicę Katastrofy Smoleńskiej.
  14. Podziękowania: M. Piotrowskiemu - prace przy montażu witraży, P. Kornaccy - ofiarowany profesjonalny odkurzacz do k-ła, J. Dmochowskiej i Alicji Dębskiej za prace kobiece,
  15. Dziękuję wpłacającym imiennie na ŁAWKI. Potrzeby mamy na 20 tys.
  16. Dziś (III Niedz.) - można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła (teraz na ławki).
  17. Za tydzień TACA na SEMINARIUM DUCHOWNE.
  18. W Domu Rekolekcyjnym: 2. Week. Kurs dla Narzeczonych (27-29.04).

ZAPOWIEDZI:

II. Piotr BIAŁECKI - kaw. z Piaseczna i Justyna SUSKA - panna z par. tut.

Tomasz Franciszek MISIAK - kaw. z Wilanowa i Karolina Anna ROSŁANIEC - panna z par. tut.

Bartłomiej SOLECKI - kaw. z Jazgarzewa i Joanna Laura WALCZAK - panna z par. tut.

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Oremus" - na maj. Nowe - "Miłujcie się". Polecam - książki o miłosierdziu oraz: "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat  naszych uczuć" oraz książkę - "Modlitwy do Ducha Świętego".