III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 26.04.2020

Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH. Te MISJE prowadzi sam Bóg. Bądźmy czujni !!!

Transmisje z naszego kościoła znajdziemy pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

Wg nowego rozporządzenia – w naszym kościele może być 51 wiernych. Dziękuję obecnym.

Dziś Msze św. (z transmisją): 9.00, 11.00, 12.30, 17.00 i 18.00 (oraz sobotnie 18.00 i 19.00).
ADORACJA (codziennie): od 7.45-9.00 i od 17.30-18.00
(wtorek nadto do 20.00, piątek - cały dzień; W piątek o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego) dla wynagrodzenia i uproszenia łask.
KOMUNIA ŚW. (powyżej 51 osób) – udzielana: na początku  i po każdej Mszy św.

SPOWIEDŹ Wielkanocna – do Uroczystości Pięćdziesiątnicy. Spowiadamy każdego dnia.

- KANCELARIA – w 2 dni: wtorek i czwartekpo Mszach świętych.

1. Dziś przyjmujemy w Relikwiach BŁ. JANA BEYZYMA -posługującego trędowatym.
  2. Od piątku zaczynamy o 18.00 NABOŻEŃSTWA MAJOWE (z czytankami o bł. – Prymasie Tysiąclecia).
  3. W sobotę 2 maja – Uroczystość Królowej POLSKI. Msze św. – 7.15 i 18.00 (+19.00-niedzielna).
  4. Jutro Nabożeństwo do św. JANA PAWŁA II po Mszy św. wieczornej.
  5. W tym tygodniu wypada I. PIĄTEK i I. SOBOTA miesiąca. W I. Piątekspowiedź rano oraz od 15.30. dodatkowa msza św. o g. 16.00. W I. Sobotę od 17.30 – Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec, Nabożeństwo Majowe i Msza św. za członków Żywego Różańca i Ojczyznę.
  6. Jutro o 19.30Spotkanie Odpowiedzialnych Grup Młodzieżowych.
  7. W piątek po Mszy św. wieczornej III. DROGA ŚWIATŁA (transmisja).
  8. Dziękuję Osobom gotowym oddać krew. Odgórnie odwołano niestety to wydarzenie.
  9. Dziś o 19.30 nasza młodzież (ZŚ, Oaza i Schola) zaprasza młodzież, a nas na transmisję - Wielkanocnego Uwielbienia by wyśpiewać radość Zmartwychwstania.
  10. Przy wyjściu jest do zabrania darmowa Gazeta Ewangelizacyjna – „Dobre Nowiny”.
  11. WSPOMNIENIA: we wtorekśw. Joanny Beretty Molli, w środęśw. Katarzyny ze Sieny, w piątekśw. Józefa rzemieślnika.
  12. Dziękuję za kolejne wpisy do Księgi Duchowej Adopcji.
  13. Dziś zbiórka na CARITAS (pomoc tym w kryzysie).
  14. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA – na konieczne opłaty mediów.
  15. Przy wyjściu są pomoce katechetyczne do domów dla dzieci. Tematyka: A) Miłosierdzie B) Jan Paweł II – młodość i dzieciństwo (100 r. Jego Urodzin).

KIOSK: „Oremus” (na maj) i „Miłujcie się”. „Idziemy” jest w wersji internetowej, zachęcam.

ZAPOWIEDZI:
I. Damian KOŁACIŃSKI – kaw z par. tut. i Maja Anna WALCZAK – panna ze Starej Iwicznej

- Kościół jest ozonowany (dziękuję wielu ludziom dobrej woli za pomoc).
- MYŚLMY–CO BÓG CHCE NAM POWIEDZIEĆ w TAKĄ WIELKANOC.
To WEZWANIE DO PRAWDZIWEGO NAWRÓCENIA (a nie tylko o ochronę nas).