III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 03.03.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś trzecie GORZKIE ŻALE o godz. 17.00. Zapraszamy.
  2. Dziś - gościmy ks. prof. Franciszka Longchamps de Berier.
  3. Za tydzień przyjmiemy w relikwiach bł. BOGUMIŁA z Uniejowa (cysters, abp Gniezna, pustelnik).
  4. Za dwa tygodnie drugi wykład z bioetyki m.in. o in vitro - spotkanie o 10.05 w kościele.
  5. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE - tym razem pełnych par rodziców dzieci ( w małżeństwach)
  6. Zakończyliśmy bardzo dobre REKOLEKCJE dla Dzieci. Proszę o modlitwę o ich owoce.
  7. Dziś o 10.05 spotkanie mężczyzn z TOTUS TUUS.
  8. W tym tygodniu wypada I. CZWARTEK miesiąca (o 17.00 adoracja oraz Msza św. o powołania).
  9. W piątek o 17.20 WYPOMINKI i Msza św. za polecanych w nich.
  10. W piątek po wieczornej Mszy św. ok. 18.35 - czwarta DROGA KRZYŻOWA (prowadzi Oaza) - oraz dla dzieci o g.16.00.
  11. W kruchcie i w Top Markecie jest kosz na pomoc potrzebującym i biednym. Dziękujemy w ich imieniu.
  12. Dziś są jeszcze ŚWIECE CARITAS, także jako pomoc Caritas dla ubogich, zasady15„+”
  13. Jutro o 19.30 spotkanie Odpowiedzialnych Młodzieżowych Grup.
  14. Dziś modlimy się za Młodzież. Rozdają oni darmowa gazetę ewangelizacyjną - Dobre Nowiny.
  15. Dziś po Mszy św. wieczornej- zapraszamy na ADORACJĘ KRZYŻA, nie tylko młodzież.
  16. Pomagali: A. Kulita, G. i A. Kusoscy, J. Solecki, S. Vianneya, s. Elżbieta, s. Stella, B. Brzeska, D. Królak, M. Koźlakowski, P. Fryszczyn, G. Kowalski, Młodzi z Grupy Ewangelizacyjnej: Lena Wolska, Monika Kamińska, Jan van Soest, Tomasz Pisarek, Milena i Maja Koźlakowskie, Kalina Skurczyńska i Karolina Hałoń.
  17. WSPOMNIENIA: poniedziałek - św. Kazimierz królewicz, czwartek - św. Perpetua i Felicyta, piątek - św. Jan Boży, sobota - św. Dominik Savio.
  18. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs - Gdybyśmy zaczynali od nowa (8-10.03), Kurs Przedmałżeński (15-17.03), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (22-24.03), .
  19. Rozpoczęliśmy wtorkowe - 5-tygodniowe REKOLEKCJE o Panu Jezusie. Proszę o modlitwę za tak licznych uczestników.
  20. Dojechał kolejny transport drewna i został pocięty. Bardzo proszę ponownie o pomoc w jego ułożeniu.
  21. Dziś TACA INWESTYCYJNA: W zimie na zakup drewna do ocieplenia kościoła, oraz remont kaplicy i inne opłaty bieżące i podatki kurialne.

Dziękuję wszystkim, którym los Polski jest drogi – za wzmożoną modlitwę za naszą OJCZYZNĘ.

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na III., Trwajcie w miłości”, nowy - „Mały Gość Niedzielny”  oraz  obrazy, kalendarze, nowe książki i albumy i inne dobre, mądre i wartościowe książki

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/