III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 04.03.2018

100 lecie NIEPODLEGŁOŚCI - (trolejbus w Moskwie)

1. Dziękuję za tak liczny udział w naszych Rekolekcjach. Za nami piękny i głęboki czas.
  2. Dziś o godz. 17.00 trzecie "GORZKIE  ŻALE".
  3. Zapraszam w piątki na NAB. DROGI KRZYŻOWEJ: A)16.00 -DZIECI; B)18.30 -dorośli
    UWAGA - w ten piątek pójdziemy ulicami Zalesia. Zapraszam Wszystkich i wszystkie Grupy i Wspólnoty. Dziękuję Odnowie za głęboką Drogę Krzyżową oraz Oazie za piątkową. W najbliższy piątek Wolontariusze poprowadzą Drogę Krzyżową z Diakonem.
  4. "Księga TRZEŹWOŚCI" - na ołtarzu Matki Bożej. Dziękuję tym którzy walkę podjęli (59).
  5. Dziękuję Żywemu Różańcowi także za liczny udział wczoraj na Nab. I. Sobót M-ca.
  6. W piątek o 17.25 WYPOMINKI, a potem Msza św. za polecanych w nich.
  7. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE. Rodzice zaproszeni są w pełnych parach. Przypominam, że spotkania są obowiązkowe.
  8. Za 2 tygodnie - 18. marca o 10.10 - obowiązkowa KONF. CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY Dzieci w Wielkanoc oraz po Świętach.
  9. 8 marca pamiętajmy o Dniu Kobiet. Choć rodowód pogański, to okazja aby uszanować wieloraki trud kobiet, nie tylko kwiatkiem....
  10. W środę wspominamy - św. Perpetuę i Felicytę, a w piątek - św. Dominika Savio.
  11. Dziś spotkanie grupy Zostaw Ślad. Temat - "Życie na maxa". Młodzi zapraszają.
  12. W Niedzielę Miłosierdzia (I. po Świętach) Wolontariusze organizują akcję krwiodawstwa w "krwiobusie" przed k-łem.
  13. We wtorek o 20.00 kontynuujemy Rekolekcje wtorkowe.
  14. Od Dziś są "ŚWIECE CARITAS". Podaję ceny Caritasu 10+ i 8+.
  15. Pod chórem i w TOP-MARKECIE jest kosz na dary dla samotnych najb. potrzebujących.
  16. Osoby z pismem z Parafii zbierają na KWIATY do Grobu Bożego.
  17. Dziś TACA INWESTYCYJNA - na zakup drewna do ogrzewania k-ła, remont gł. klatki schodowej z tynkiem dekoracyjnym, odnowiona Poradnia Rodzinna, konserwacja organów, ubezpieczenie naszego całego obiektu, przegląd P-Poż..
  18. Dziękuję kolejnym wpłacającym na ŁAWKI : potrzeba jeszcze na ok 43 mb ławek.
  19. W Domu Rekolekcyjnym: - Kurs Filip dla małżeństw (9-11.03), Kurs Przedm. (23-25.03) i Kurs Tobiasz i Sara (13-15.04).

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Oremus". Polecam - książki: "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat naszych uczuć" oraz książkę - "Modlitwy do Ducha Świętego".

ZAPOWIEDZI:

II. Łukasz Piotr SZMULEWICZ - kaw. z Piaseczna i Iwona MIKUS - panna z par. tut.

Robert KRÓL- kaw. i Joanna Mariola WOŹNIAK -panna, oboje z par. tut.