III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 15.03.2020

Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH (raz na 10 lat).

Ważne AKTUALNE ogłoszenia są na dole !!!

1. Dziś przyjmujemy w Relikwiach św. Klemensa HOFBAUERA, patrona Warszawy.
  2. W czwartek Uroczystość św. JÓZEFA Oblubieńca N.M.P. To zarazem dzień Mszy św. o UZDROWIENIE (Msze św. o 7.15, 9.00 i 18.00).
  3. Od wtorku trwa - Nowenna do św. Józefa, codziennie o 21.30. Dziękuję MsJ.
  4. W piątek DROGA KRZYŻOWA: - o 16.00 dla DZIECI; - o 18.30 dla wszystkich.
  5. Dziś Trzecie GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.
  6. „KSIĘGA TRZEŹWOŚCI” - na ołtarzu Matki Bożej. Zachęcam do wpisania się.
  7. W najbliższy wtorek kontynuujemy 5. Tygodniowe tzw. Rekolekcje w drodze” pt. ABC Chrześcijaństwa. Bardzo zapraszam wszystkich, także młodzież (od ost. kl. Szk. Podst.).
  8. Za tydzień NABOŻEŃSTWO do św. RITYPatronki Spraw Beznadziejnych (kartki z intencjami oraz róże – po Gorzkich Żalach- jeśli będą).
  9. Za tydzień ponownie podejmiemy „DUCHOWĄ ADOPCJĘ”. Dziś w kruchcie są gazety o tej akcji.
  10. Także za tydzień spotkanie Panów z TOTUS TUUS o 10.05.
  11. Zbierać będziemy na KWIATY do GROBU BOŻEGO. Formę określę jeszcze.
  12. Za tydzień powinny być świece CARITAS.

KIOSK:   TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy, "Miłujcie się", nowy – „Mały Gość Niedzielny”, „Oremus”.  Polecam: albumy o Ks. Prymasie.

ZAPOWIEDZI:

II.: Krzysztof Robert Krężelewski-kaw z p.tut. i Kataryna Matyashchuk-panna z W-wy
Kamil Tekiel – kaw. Z Sobkowa i Małgorzata Wichowska -panna z p. tut.
Krzysztof Jędrzejewski – kaw. Z W-wy i Magdalena Brzeska – panna z p. tut.

WIRUS: - Niech wiara przezwycięża leki. Pokonać panikę. Woda święcona. Więcej na kolanach. Mniej TV. Zdrowa reakcja wiary – na kolana i przed Bogiem, słuchać i żyć bardziej Słowem Bożym. Czas próby wiary, umocnienia jej oraz oczyszczenia. Czas dla naszego nawrócenia,…..

Codziennie Adoracja błagalno - przebłagalna od g.17.00-18.00 -do Mszy św. (we wtorek od Mszy św. do 19.30, piątek – cały dzień).

W niedzielę (zapewne także i za tydzień) Msze święte będą o godz. 9.00, 10.00, 11.00, 11.45, 12.30 oraz 17.00, 18.00 i 19.00.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/