III NIEDZIELA ZWYKŁA - 26.01.2020

1. Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH (raz na 10 lat). Dziś NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO.
  2. Za tydzień święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (Matki Bożej Gromnicznej). Nastąpi błogosławieństwo gromnic podczas każdej Mszy św. Przynosimy gromnice.
  3. Jest to zarazem Dzień Życia Osób Konsekrowanych. O godz. 18.00 zaproszone Siostry Elżbietanki, Sercanki i Orionistki i Kapłani zakonni, odnowią swoją profesję.
  4. Jutro – Nabożeństwo do św. JANA PAWŁA II, po wieczornej Mszy św.
  5. W sobotęSOBOTA miesiąca. NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE od godz. 17.00. Bardzo zapraszamy.
  6. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE o 10.05. Przełożone o tydzień z racji na ferie.
  7. Za tydzień – Konferencja CHRZCIELNA o godz. 10.10.
  8. KONCERT KOLĘDOWY naszego Chóru - za tydzień - przesunięty jest na wieczór na g. 17.00. Bardzo zapraszamy.
  9. Dziękuję ORIONISTKOM za piękne KOLĘDOWANIE tydzień temu.
  10. Dziękuję za ofiary na zbiórkę na operację dla WOJTUSIA w kwocie 5.740 zł.
  11. Przypomnę że spotkania Klubu AA są w środy od godz.18.00.
  12. Dziś Grupa Odnowy w Duchu Świętym na Sumie będzie składać tzw. „Nasze CREDO”.
  13. WSPOMNIENIA: poniedziałekśw. Anieli Merici, wtorek – św. Tomasza z Akwinu, piątekśw. Jana Bosco.
  14. KANCELARIA w czasie KOLĘDY czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.
  15. ROZBUDOWA ORGANÓW zakończona!!! Dziękuję za kolejne wpłaty na konto, podczas kolędy i bezpośrednio. Brakuje jeszcze 18 tys.
  16. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc naszym potrzebującym: 6 osobom samotnym, 2 rodzinom wielodzietnym i 2 osobom niepełnosprawnym i bieżące sprawy.
  17. Za tydzień TACA na ZAKONY KLAUZUROWE. (Nasza TACA INWESTYCYJNA – za 2 tygodnie: na spłacenie organów, na ogrzewanie kościoła i nową kostkę).
  18. W Domu REKOLEKCYJNYM: Szkoła Animatora (1-2.02), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (7-9.02).
  19. Już w najbliższą sobotę OAZA zaprasza WSZYSTKICH na wspólną zabawę karnawałową w stylu lat 20. Początek - Mszą św. o 18.00, a po niej wspólna zabawa. Koszt wstępu 10 zł. Zaprosić możemy znajomych.

KIOSK:   TYGODNIKI:  Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny, "Oremus"- na II, "Miłujcie się".  Polecam: kalendarze, nowe książki.

KOLĘDA:

27.01. (pon.) – NA ZAPROSZENIA