IV N. Wielkanocna - 7.05.2017

1. W sobotę 13 maja (I. Objawienie w 1917 r.) o 21.00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE. Zaczniemy o 21.00 w kościele APELEM, potem nauczanie o objawieniach a potem pójdziemy wokół kościoła z lampionami w modlitwie Różańcowej. Figurę Maryi Fatimskiej przy każdym 10 różańca nieść będą: Żywy Różaniec, Szafarze, Odnowa, Oaza i Wolontariat. Bardzo proszę o dojrzałe potraktowanie tej modlitwy i zaproszenia.
  2. Za tydzień zaproszone są Siostry Szarytki z Łbisk (S. Miłosierdzia św. W. a Paulo). Siostry będą mówiły o roli Maryi, oraz omówią rolę tzw. "Cudownego Medalika" jako dar Niepokalanej na trudne czasy. Każdy będzie mógł OTRZYMAĆ Cudowny Medalik i książeczkę z opisem objawień. Będzie można także wesprzeć ofiarą dzieła Sióstr.
  3. Maj to MIESIĄC MARYI - MAJOWE o godz. 18.00 (w niedziele o 17.30).
  4. Dziś podczas Mszy św. o godz. 18.00 gościć będziemy CHÓR POLONIA, który także po Mszy św. zaśpiewa Koncert Maryjno-Patriotyczny. (Szukamy Sponsora).
  5. W czasie Wielkanocnym odprawiamy DROGĘ ŚWIATŁA - w piątki po Mszy św.

1. Dziś o godz. 10.10 KONFERENCJA CHRZCIELNA.
  2. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE (bardzo ważne). A podczas Mszy św. o 11.00 nastąpi Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych (Dzieci przynoszą świece).
  3. Dziś odbiór strojów komunijnych (16.00 chłopcy, 16.30 dziewczynki).
  4. Przypominam, że ROCZNICA I KOMUNII ŚW. będzie 11 czerwca.
  5. W piątek o 17.25 WYPOMINKI, a po N. Majowym Msza św. Wypominkowa.
  6. Za tydzień spotkanie Rodziców kandydatów do Bierzmowania (ostatnie).
  7. Za tydzień po wieczornej Mszy św. spotkanie Grupy Wolontariatu - "Zostaw Ślad".
  8. Wspomnienia: jutro - św. Stanisława - Gł. Patrona Polski.
  9. Studium dla Katechetów (5. letnie oraz 1,5 r. podyplomowe).
  10. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na Czuwanie Odnowy na Jasną Górę - 20 maja. Koszt 50 zł. Wyjazd o 5.00. Zapisy w zakrystii.
  11. Organizujemy także wyjazd do w LEDNICY - 3 czerwca. Koszt 60 zł. Zapisy w zakrystii.
  12. W sobotę w Świątyni Opatrzności odbędzie sie Pierwszy Europejski Festiwal Szumana w godz. 10.00 - 16.00. Wstęp wolny. Koncerty i panele naukowe.
  13. Dziś P. Sołtys i R. Sołecka zaprasza na piknik majowy na terenie Klubu Kultury (14 -18.00).
  14. Dziś TACA INWESTYCYJNA, a za tydzień - TACA NA SEMINARIUM.
  15. W Domu Rekolekcyjnym: - S.P.M. Wstaw. (19-21.05); - Kurs Przedmałżeński (26-28.05).

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Miłujcie się", Książeczka O Fatimie -100 r., Modlitwy do św. Józefa.

PROGRAM - " RODZINA RODZINIE" - przy wyjściu, jak zapowiadaliśmy, można wesprzeć dzieło CARITASU, przez ofiarę na umęczonych mieszkańców Syrii i Alleppo.