IV N. Wielkiego Postu - 30.03.2014

1.       Dziś GORZKIE ŻALE o godz. 17.00. Wypraszajmy pokój na świecie i Ukrainie.

2.       DROGA KRZYŻOWA - o 16.00 DLA DZIECI, a o 18.30 -wspólna - prowadzi RCS i SCHOLA młodzieżowa. Dziękujemy Radzie Parafialnej za Drogę Krzyżową ulicami.

3.       W sobotę ADORACJA KRZYŻA po Mszy św. wieczorne ok. 18.45. Zapraszamy.

4.       Dziś w stolicy o 13.30 - MARSZ ŚWIĘTOŚCI ŻYCIA.

5.       Dziś nasz CARITAS kwestuje na pomoc naszym 8 rodzinom wielodzietnym i 1 młodej osobie niepełnosprawnej. Za każdy dar dziękujemy w ich imieniu.

6.       Jutro ostatnie spotkanie jeszcze z Błogosławionym JANEM PAWŁEM II na wieczornym nabożeństwie przy Jego Relikwiach KRWI.

7.       Jutro SP. RADY PARAFIALNEJ po Nabożeństwie do Jana Pawła II.

8.       I CZWARTEK (modl. matek o powołania),  I PIĄTEK (spowiedź i Msza św. jak zwykle; odwiedzamy CHORYCH), I SOBOTA( zapraszamy na Różaniec na 17.00).

9.       Za tydzień koncert naszego CHÓRU - PIEŚNI PASYJNYCH po Mszy św. o 9.00.

10.    Za tydzień o 10.15 - KONF. CHRZCIELNA przed CHRZTAMI w Święta i potem.

11.    Trwają Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy - REO. Proszę o modlitwę.

12.    Dziękuję za pomoc w rekolekcjach dzieci ze SZKOŁY PODSTAWOWEJ: K. Malickiej, P. Konarzewskiemu, Z. Kłoda, J. Królak i naszym Nauczycielom.

13.    Zbierane są po parafii ofiary na kwiaty do GROBU BOŻEGO. Osoby ze specjalnym ostemplowanym pismem   będą zbierać te ofiary.

14.    W kruchcie i w Top Markecie jest KOSZ NA DARY na Święta dla potrzebujących.

15.    PANÓW zapraszam do włączenia się w DYŻURY naszej STRAŻY HONOROWEJ przy GROBIE BOŻYM w Wielką Sobotę. Zapisy w zakrystii ("Bractwo św. Józefa").

16.    Bardzo dziękuję za pomoc w układaniu drewna: M. Piotrowskiemu, J. Draczowi, A. Kossakowskiemu, J. Skrzyneckiemu i M. Milnikielowi.

17.    Dziękuję Tym, którzy włączyli się w DUCHOWĄ ADOPCJĘ (< 100 osób  podjęło).

18.    DOM REKOLEKCYJNY - spotkanie z dr. Sz.Grzelakiem psychologiem zajmującym się problemami związanymi z dojrzewaniem i seksualizacją (od 9.30 do 17.00).

19.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: Ostatni raz na zakup drewna. Wykonano - ganek wejściowego do Domu Parafialnego.

ZAPOWIEDZI: I. Michał BOLEK-kaw. z par. tut. i Monika Katarzyna WAWRZYNIAK -panna z Góry Kalwarii.

KIOSK:

TYGODNIKI - z książką PASJA ( większa cena minimalnie) i wielkopostny " Mały Gość Niedzielny", "OREMUS"- na kwiecień oraz "Miłujcie się". Polecam: książki o naszych ŚWIĘTYCH, a szczególnie tani Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł oraz maleńkie książeczki Jana Pawła II:  Droga Krzyżowa i Droga światła-obie po 1 zł. Dojechały IKONY w dużym asortymencie oraz filmy (polecam ze św. J.B.Mollą).