IV Niedz.Adwentu - 22. 12.2013

1.        Dziękuję za liczny udział w REKOLEKCJACH ADWENTOWYCH.

2.        W I i II DZIEŃ ŚWIĄT - MSZE ŚW. jak w każdą niedzielę.

3.        Przed PASTERKĄ ( o północy) o 23.30 rozpoczniemy AKATYST, piękną modlitwę Maryjną

4.        Jutro i we wtorek ostanie RORATY. We wtorek chyba nie ominie nas św. MIKOŁAJ.

5.        Dziś Nieszpory NIEDZIELNE o godz. 17.30.

6.        Jutro od godz. 17.00 SPOWIEDŹ ostatniej szansy, do godz. 19.00.

7.        Przypominam, że kancelaria do Świąt już jest nieczynna.

8.        Dziś po Mszach św.  Mamy rozdają chętnym ulotki o Modlitwie Mam o Powołania.

9.        Dziś wieczorem modlić się będziemy ze św. RITĄ - w  sprawach Beznadziejnych.

10.     Za tydzień Ur. ŚW. RODZINY. Przywitamy tego dnia w Relikwiach 2 Pary Błogosławionych: Luigi i Maria Beltrame QUATTROCCHI oraz Zelia i Ludwik MARTIN (rodziców Małej św. Tereski).

11.     Tego dni zapraszam do świętowania swoich ROCZNIC małżeńskich na SUMIE. Będziemy omadlać zgłoszone Pary mające w tym roku swoje JUBILEUSZE.

12.     Siostry Sercanki dziękują za ofiary składane przy OPŁATKACH.

13.     Z tydzień po wieczornej Mszy św. OPATKOWE Spotkanie Grup Młodzieżowych.

14.     Za tydzień nasz CARITAS będzie kwestował na pomoc dla naszych 8 rodzin wielodzietnych i 1 młodej osoby niepełnosprawnej.

15.     5.01. po SUMIE zapraszam na opłatek wszystkich z GRUP PARAFIALNYCH.

16.     Bardzo dziękuję za wszystkie dary złożone w koszu pod Chórem i w Top Markecie.

17.     Do puszki pod chórem można złożyć ofiarę na KWIATY do SZOPKI i kościoła.

18.     Informuję, że KOLĘDĘ rozpoczniemy 2 stycznia (zaczniemy od Nowinek i Ustanowa).

19.     OWOC Roku Wiary: apel - NIE SPÓŹNIAJMY SIE !!

20.     Bardzo proszę o pomoc w kościele - jutro od godz. 10.00 w kościele.

21.     W kiosku jest płyta z kolędami. Dochód z rozprowadzenia jej jest przeznaczony na Fundusz Pomocy Niepełnosprawnym. To pomysł i dar Tadeusza Krężelewskiego.

22.     Bardzo dziękuję za pomoc: Ofiarodawcom choinek, p. Julii Galas, Barbarze Suska, rodzinom -Wawro, Sapierzyńskim, Trojanowskim i Walaskom, Teresie Fukowskiej, Szymonowi i Mateuszowi Grzyb, Józefowi Rabiega, Jackowi Skrzyneckiemu, Krzysztofowi Sudakowi, Łukaszowi Antas, Stefanowi Żaczek, Andrzejowi Kossakowskiemu, Janowi Kamińskiemu i Dawidowi Nosowskiemu

23.     KIOSK:  TYGODNIKI, nowy OREMUS, nowy Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, KALENDARZE, książki i ikony. Polecam: Książkę z KOLĘDAMI i opisem znaków wigilijnych.  KARTY naszej świątyni.

24. Na stronie internetowej jest filmik piosenki dzieci z naszych Rorat. Zapraszam.