IV Niedz. Zwykła - 29.01.2017

1.      Dziękujemy ks. Bernardowi Kalińskiemu - za wprowadzenie bł. Augusta CZARTORYSKIEGO. We wtorek wspominamy św. Jana BOSKO.

2.      NIESZPORY o 17.30.

3.      Za tydzień - SUMA będzie dziękczynieniem za KOLĘDĘ i prośbą o trwałe owoce.

4.      Dziś o godz. 19.00 zapraszamy na proste i zwyczajne KOLĘDOWANIE przy ŻŁÓBKU. Z prostym komentarzem chcemy śpiewać Jezusowi polskimi kolędami.

5.      Potem spotykamy się z WOLONTARIUSZAMI. Zapraszamy nowe osoby.

6.      Jutro NAB. przy Relikwiach Krwi ŚW. JANA PAWŁA II - po wieczornej Mszy św..

7.      W czwartek -2.02. Święto MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. Msze św. : 9.00 i 18.00. Przynosimy Gromnice. Wieczorem zaprosiliśmy Siostry Sercanki, Elżbietanki i Orionistki oraz kapelanów, aby wspólnie cieszyć się darem życia konsekrowanego..

8.      W tym tygodniu wypada: I. CZWARTEK (Modlitwa matek o powołania); I. PIĄTEK ( SPOWIEDŹ rano i od 15.00 oraz odwiedzamy CHORYCH) iI. SOBOTA ( 17.00-Konferencja, Różaniec i Msza św.).

9.      Za tydzień: SPOTKANIE KOMUNIJNE oraz KONFERENCJA CHRZCIELNA.

10.    Za tydzień spotkanie z Kandydatami do Bierzmowania oraz z Rodzicami. Zapraszam.

11.    Serdecznie zapraszam na  SEMINARIUM ODNOWY WIARY. Bardzo zachęcam wszystkich, a młodych szczególne (młodzież i młode małżeństwa).

12.    Dziękujemy za KONCERT KOLĘD naszemu Chórowi i P. Jackowi.

13.    KANCELARIA - jeszcze czynna we wtorki i piątki - po Mszach św..

14.    Dziś CARITAS kwestuje na pomoc dla: 3 osób niepełnosprawnych, 4 rodz. wielodzietnych i 5 osób starszym oraz w nagłych potrzebach. Każdemu dziękujemy.

15.    W sobotę od godz. 8.00 zapraszam mężczyzn do sprzątnięcia jodeł, a od godz. 10.00 do pomocy Siostrze w sprzątnięciu kościoła.

16.    Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: w zimie na zakup drewna do ogrzewania k-ła oraz trwają prace w głównym korytarzu naszych piwnic przy salkach.

17.    W Domu Rekolekcyjnym:

- Kurs Filip dla młodych powyżej 19 lat (10-12.02);

- Kurs Przedmałżeński - (24-26.02).

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Miłujcie się", Różaniec, Mój Anioł, Tak Rodzinie; Książeczka O Fatimie -100 r. Objawień i- O SPOWIEDZI.

ZAPOWIEDZI: II.   Paweł Jacek ZIELIŃSKI- kaw. z par. tut i Beata MIKUS - panna z Dawid Bankowych.

KOLĘDA:

Bardzo dziękujemy za bardzo serdeczne spotkania kolędowe, w wielu domach bardzo szczere i głębokie.

Niedziela (29.01) - 1) Stary Sad; 2),3),4) - Kolonia Nowinek i tzw. Leśniczówki.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PON (30.01)- 1) Urocza;  2) i 3) NA ZAPROSZENIA.

WTOREK(31.01)- NA ZAPROSZENIA.

Celem Kolędyjest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.

Bardzo proszę o odświeżenie lektury z Roku Miłosierdzia - "O SPOWIEDZI". Otrzymacie nową książką -"JEZUS MOIM KRÓLEM".

Ofiary składanepodczas kolędy przeznaczone będą na nowe żyrandole, 1 witraż oraz część alejki od ul. Białej Brzozy.

Ks. K. Grzejszczyk                                                                                                                                                                         /proboszcz/