IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 12.05.2019

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA MAJOWE o godz. 18.00 (w niedziele o 17.30).
  2. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE10.00.
  3. W piątki w Okresie Wielkanocnym zapraszamy na DROGĘ ŚWIATŁA.
  4. Dziś nasza OAZA przeżywa REJONOWY DZIEŃ WSPÓLNOTY u nas od g. 13.45.
  5. Dziś Grupa "Zostaw Ślad" rozdaje darmową gazetę ewangelizacyjną "Dobre Nowiny", a wieczorem ma swoje spotkanie i zaprasza młodych na nie.
  6. We wtorek ODNOWA zaprasza na WIECZÓR UWIELBIENIA o godz. 20.00.
  7. W czwartek - Msza św. przez naszego Patrona z MODLITWĄ O UZDROWIENIE.
  8. Za tydzień ważne spotkanie Rodziców kandydatów do Bierzmowania po wieczornej Mszy świętej. To spotkanie organizacyjne.
  9. Ogłoszenie SEMINARIUM (weekendowe rekolekcje o rozeznaniu powołania - 17-19 maja).
  10. WSPOMNIENIA: jutro - Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej i św. Serwacego we wtorek - św. Macieja Apostoła, w czwartek - św. Andrzeja Boboli i św. Szymona Stocka, w piątek - bł. Zofii Czeskiej i w sobotę - św. Stanisława Papczyńskiego.
  11. Wczoraj nasi ministranci zwyciężyli mecze Ligii ministranckiej - I.  MIEJSCE. Brawo.
  12. Dziękuję obecnym na odebraniu relikwii Świętych: św. Katarzyny i bł. Michała Giedroycia.
  13. Do ufundowania są relikwiarze: św. Papieża PIUSA X, bł. Salomei, bł. Alfonsa Mazurka, bł. Hanny Chrzanowskiej, . Zofii Czeskiej, św. Gemmy Galgani, św. Klemensa Hofbauera, św. Szymona Stocka, św. Alojzego Gonzagi, św. Wincentego Pallottiego.
  14. Dziękuję za ufundowanie już: Św. HUBERTA , św. Teresy Wielkiej, św. Jana od Krzyża, św. Edyty Stein, św. Elżbiety od Trójcy Świętej, św. Franciszka z Asyżu i św. Klary, św. Katarzyny Aleksandryjskiej, bł. Michała Giedroycia.
  15. Dziś - Niedziela Dobrego Pasterza i TACA na SEMINARIUM.
  16. Dom Rekolekcyjny: Kurs Przedmałżeński (17-19.05), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (24-26.05), SZKOŁA ANIMATORA (1-2.06), WIGILIA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO (8-9.06).

ZAPOWIEDZI:
I. Jakub Wojciech ARAK - kaw z par. tut. i Marta Paulina ROCKA - panna z W-wy

KIOSK: TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy, Mały Gość Niedzielny, nowy -"Oremus", nowe - "Miłujcie się".  Polecam: nowe książki.

/proboszcz