IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 21.04.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś - NIESZPORY o 17.30.
  2. Za tydzień gościć będziemy Ks. Proboszcza powstającej Parafii w naszym dekanacie w Mysiadle - Ks. Leszka Kwiatkowskiego. Wygłosi Słowo Boże oraz zbierze tacę na powstający kościół pw. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
  3. W piątek po wieczornej Mszy św. IV-ta DROGA ŚWIATŁA. Zapraszamy.
  4. Jutro - Nabożeństwo do św. RITY- Patronki Spraw Beznadziejnych (przynosimy róże i intencje).
  5. W czwartek o g. 19.30 odprawa OAZY.
  6. Za 2 tygodnie (5.05) - katecheza CHRZCIELNA dla Rodziców przed chrztami w maju i czerwcu.
  7. Dziękuję małżeństwom za korzystanie z kolejnego spotkania MAŁŻEŃSKIEEGO: „My a przyjaciele”.
  8. Dziś kandydaci na Ministrantów przeżywają promocję na Ministrantów o g. 11.00.
  9. Dziś podczas Mszy św. wieczornej celebracja z udziałem świadków Bierzmowania.
  10. Dziś po Mszy św. o g. 18.00 spotkanie organizacyjne rodziców dzieci jadących do Broku.
  11. Dziś i za tydzień będzie czynna kawiarenka.
  12. Dziś z woli naszego Biskupa TACA na SEMINARIUM.
  13. Dziś gościć będziemy przedstawicieli „Dla Polonii”. Zajmują się prowadzeniem polonijnego liceum z internatem w W-wie na Mokotowie. Uczniowie to potomkowie polaków zesłanych do Kazachstanu w 1936 i 40 r. zesłańców skazywanych na Sybir oraz potomków Polaków pozostawionych poza granicami Polski za wschodnią granicą. Pozyskane z ofiar środki Fundacja przeznacza na utrzymanie uczniów w internacie oraz działania mające na celu utrzymanie bieżące szkoły i budowę własnej siedziby. Będą kwestować po Mszach.
  14.  Dziś wesprzeć można Fundusz Budowy Kościoła.
  15. Za tydzień nasza Caritas będzie kwestować dla naszych potrzebujących.
  16. Bardzo dziękuję naszemu ŻYWEMU RÓŻAŃCOWI za codzienną modlitwę w intencji naszej Parafii.
  17. WSPOMNIENIA: wtorek - św. Wojciecha - Patrona Polski i bł. Hanny Chrzanowskiej, środa - św. Jerzego M., czwartek - św. Marka Ew., za tydzień - św. Joanna Beretta Molla.
  18. Pomagali: A. Pisarek i E. i Zb. Brinken, Anna Chojnacka, A. Pisarek, P. Fryszczyn i Mężczyznom z Totus Tuus.
  19. Dziękuję obecnym na - NARODOWYM MARSZU dla ŻYCIA i RODZINY.
  20. Dom Rekolekcyjny: Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (26-28.04.), Weekend z Duchem Świętym (17-19.05).

Dziękuję wszystkim, którzy nieustannie modlą się o normalną Polskę.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/