IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 11.03.2018

ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO (obraz Pięćdziesiątnicy).

100 lecie NIEPODLEGŁOŚCI - nieśmy Ją w modlitwie.

1. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach Bł. BRONISŁAWĘ.
  2. Od jutra Uczniowie naszej Szkoły przeżywają REKOLEKCJE SZKOLNE. Prowadzi je Diakon wraz z 2 klerykami. Proszę wszystkich o modlitwę o owoce tych zajęć duchowych.
    W poniedziałek i wtorek od 10.00 - 12.45, a w środę od 10.00 - 11.45.
  3. Dziś o godz. 17.00 czwarte "GORZKIE  ŻALE".
  4. Zapraszam w piątki na NAB. DROGI KRZYŻOWEJ: A)16.00 -DZIECI; B)18.30 -dorośli.
    Dziękuję Wolontariuszom i Harcerzom za piątkową Drogę Krzyżową ulicami Zalesia. W piątek po wieczornej Dr. Krzyżowej ADORACJA KRZYŻA.
  5. "Księga TRZEŹWOŚCI" - na ołtarzu Matki Bożej. Dziękuję tym którzy walkę podjęli (64).
  6. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE dzieci i rodziców (w komplecie).
  7. Jutro o 19.30 spotkanie RADY PARAFIALNEJ.
  8. W czwartek MSZA ŚW. z MODLITWĄ O UZDROWIENIE, za przyczyną naszego PATRONA.
  9. Po Mszy św. spotkanie "Mężczyzn św. Józefa"(Trwa Nowenna przed Uroczystością -19.03).
  10. Dziś Wolontariusze rozdają darmową gazetę ewangelizacyjną " Dobre Nowiny ".
  11. Zapraszamy Młodzież w sobotę przed Niedzielą Palmową (24.03) na Diecezjalny Dzień Młodzieży do Świątyni Opatrzności Bożej. (Wyjazd organizuje grupa Wolontariuszy (Zostaw Ślad). W programie wiele dobrego smaku atrakcji animowanych przez Grupe i Zespół - Mocni w Duchu. Zbiórka przed k-łem o godz. 10.00. Powrót ok. 16.00. Koszt 10/os. Zapisy w zakrystii do nast. niedz.).
  12. Za tydzień - 18. marca o 10.10 - obowiązkowa KONFERENCJA CHRZCIELNA dla planujących CHRZTY Dzieci w Wielkanoc oraz po Świętach.
  13. Wspomnienia: jutro - św. Alojzego Orione.
  14. W Niedzielę Miłosierdzia (I. po Świętach) Wolontariusze , organizują akcję krwiodawstwa w "krwiobusie" przed k-łem.
  15. We wtorek o 20.00 kończymy nasze b. ważne Rekolekcje wtorkowe.
  16. Ostatnie "ŚWIECE CARITAS" pod chórem.
  17. Pod chórem i w TOP-MARKECIE jest kosz na dary dla samotnych najb. potrzebujących.
  18. Osoby z pismem z Parafii zbierają na KWIATY do Grobu Bożego.
  19. Dziękuję kolejnym wpłacającym na ŁAWKI : potrzeba jeszcze na ok 40 mb ławek.
  20. W Domu Rekolekcyjnym: Weekendowy Kurs Przedmałżeński (23-25.03) i Kurs Tobiasz i Sara (13-15.04).

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Oremus" na maj. Polecam - książki: "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat naszych uczuć" oraz książkę - "Modlitwy do Ducha Świętego".

ZAPOWIEDZI:

I.

Paweł SZADKOWSKI - kaw. z Kędzierówki i Dominika Aleksandra SOLIŃSKA - panna z par. tut.

Karol PODZIEWSKI - kaw. z Przerośla i  Agnieszka Adrianna LAMENT - panna z par. tut.