IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 31.03.2019

Trwa  ROK naszego Patrona - ŚW. HUBERTA.  Uczmy się od Niego, jak się nawracać.

1. Dziś Czwarte GORZKIE ŻALE o godz. 17.00.
  2. Za tydzień przyjmiemy w Relikwiach Patrona SPOWIEDZI ŚW. na równi z O. Pio, św. Leopolda MANDIĆIA.
  3. NABOŻEŃTSWA DROGI KRZYŻOWEJ: A) o 16.00 dla DZIECI ; B) ULICAMI PARAFII ok 18.30 dla dorosłych (poprowadzi - MŁODZIEŻ z grup parafialnych).
  4. We wtorek - 2. kwietnia, zapraszamy na szczególnie uroczyste NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach św. JANA PAWŁA II, w 14 r. Jego odejścia, po wieczornej Mszy świętej.
  5. Dziś na Sumie wypraszamy beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i omadlamy Ojczyznę.
  6. Dziś o 10.10 spotkanie Panów z Totus Tuus, a wieczorem Lektorów.
  7. Jutro o g. 16.00 Spotkanie katechetyczne.
  8. Także jutro o 19.30 spotkanie Rady Parafialnej.
  9. W tym tygodniu: I. CZWARTEK (Adoracja od godz. 17.00), I. PIĄTEK (Spowiedź rano i od godz. 15.30; odwiedzamy CHORYCH) i I. SOBOTA miesiąca (o 17.00 konferencja, potem Różaniec i Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  10. Za tydzień po wieczornej Mszy św. Spotkanie przedostatnie z Rodzicami młodzieży przed Sakramentem Bierzmowania, oraz samej młodzieży.
  11. Za tydzień obowiązkowa KONFERENCJA CHRZCIELNA dla planujących CHRZEST w WIELKANOC.
  12. Za tydzień gościć będziemy dzieci z Łbisk, na tradycyjnym kiermaszu wielkanocnym.
  13. Dziękuję klerykom (aż pięciu) za poprowadzenie Rekolekcji Szkolnych. Dziękuję tym nauczycielom, którzy byli cały czas z dziećmi -w trosce pedagogicznej.
  14. Dziękuję wiernym, którzy podjęli DUCHOWĄ ADOPCJĘ.
  15. Dziękuję ofiarodawcom pieluch i art. higienicznych i pielęgnacyjnych dla dzieci.
  16. Ostatnie ŚWIECE CARITAS są pod Chórem (25, 12 i 10).
  17. KOSZ NA DARY DLA BIEDNYCH - w kruchcie i w Top Markecie.
  18. Osoby z Parafii - z listą i pieczęcią, będą ZBIERAĆ na KWIATY DO GROBU BOŻEGO.
  19. Można jeszcze ufundować 4 Stacje Drogi Krzyżowej.
  20. Dziś nasza Caritas będzie kwestować na paczki świąteczne dla naszych chorych, samotnych i rodzin wielodzietnych.
  21. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA (wymiana tafli szklanych na plexi, remont toalety dla Oazy)
  22. Dom Rekolekcyjny: Szkoła Animatora (6-7.04).

KIOSKTYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy: nowy -"Oremus", "Miłujcie się"Polecam: świąteczne karty pocztowe i książki: O. J.Augustyn - "W trosce o czyste sumienie", Ks.T.Dajczer -"Rozważania o wierze","Zachwycić się miłością" i Rachunek sumienia - ks.Kralki.

/proboszcz