IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 03.02.2019

Trwa  ROK - ŚW. HUBERTA.  Uczmy się od Niego jak wierzyć. (Módlmy się do Niego).

1. Dziś o 17.30 NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE.
  2. Za tydzień powitamy św. SCHOLASTYKĘ (siostrę św. Benedykta) w Jej Relikwiach.
  3. W tym tygodniu wypada I. CZWARTEK MIESIĄCA. Od 17.00 Adoracja, potem Msza św. o powołania z Zalesia Górnego.
  4. W piątek o 17.20 WYPOMINKI i wieczorna Msza św. za polecanych w nich.
  5. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE.
  6. Za tydzień grupa "Zostaw Ślad" ma swoje spotkanie i po Mszach będą rozdawać darmową gazetę ewangelizacyjną "Dobre Nowiny".
  7. W tym tygodniu WSPOMINAMY: dziś - św. Hadelin, we wtorek - św. Agata, w środę - Paweł Mika i Towarzysze, w czwartek - bł. Klara Szczęsna, w piątek - św. Józefina Bakhita, a za tydzień - św. Scholastyka.
  8. Dziękuję grupie "Zostaw ślad" za przygotowanie świętowania z Siostrami i księżmi w dniu wczorajszym z racji ich Święta.
  9. Ponownie zapraszam na wyjątkowe i ważne rekolekcje - tzw. Rekolekcje w drodze - we wtorki o godz. 20.00 w dolnym kościele - o roli i działaniu Ducha Świętego.
  10. Bardzo proszę o pomoc w uprzątnięciu jodeł z kościoła jutro od godz. 9.00.
  11. W Domu Rekolekcyjnym: od jutra - Chór "Polonia", a później Kurs o Dialogu (15-17.02).
  12. Dziś TACA INWESTYCYJNA: na ogrzewanie kościoła, osadzenie drzwi w sali teatralnej i malowanie sali teatralnej. Dziękuję za złożone ofiary.
  13. KANCELARIA jeszcze czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Gość Niedzielny, Niedziela; OREMUS na luty, nowe -"Miłujcie się".  Polecam : "Modlitwy za Ojczyznę", nowe albumy, kalendarze.

KOLĘDA (4.02 -7.02)

PONIEDZIAŁEK (4.02) -
1) Rysia i Droga Żubrów;
2) Leśniczówki.

WTOREK (5.02)
1) Niedźwiedzia i Leśnych Kwiatów;
2) NA ZAPROSZENIA

ŚRODA (6.02)
1) Bukowa (zgłaszać) i Osiedle Opłotkowa (zgłaszać);
2) NA ZAPROSZENIA.

CZWARTEK (7.02) - NA ZAPROSZENIA

Celem Kolędy jest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.
Kolędę rozpoczynamy w tygodniu od 16,00, a w soboty o godz. 10.00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.
RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o zaproszenie nas, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.
Każda rodzina otrzyma w tej Wizycie Kolędowej książeczkę - "DUCH ŚWIĘTY".
Składane
OFIARY będą przeznaczone na rozbudowę  naszych ORGANÓW.
Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty religii.