IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 28.01.2018

1. 100 lecie NIEPODLEGŁOŚCI - Dziś rozpoczęliśmy świętowanie tak ważnej Rocznicy.
  2. Dziś modlimy się także za trędowatych, bo dziś Światowy Dzień Trędowatych.
  3. Dziś na Sumie Msza św. o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za naszą Ojczyznę, a także za Panów z "Totuus Tuus" i ich rodziny na ten Nowy Rok. W Roku tej szczególnej rocznicy będziemy orędować wystawiając Relikwie św. Wojciecha lub św. Stanisława.
  4. Jutro -  NABOŻEŃSTWO do św. JANA PAWŁA II. Pomaga Grupa Wolontariatu - Zostaw ślad.
  5. 2 lutegoŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO. Jest to Dzień Osób Konsekrowanych. To ostatni dzień śpiewania kolęd. Na wieczorną Mszę św. zaproszone są wszystkie Siostry zakonne, kapłani i inne osoby życia konsekrowanego uznane przez Kościół.
  6. Proszę o pomoc mężczyzn (od 9.00) i kobiety (od 11.00) w sobotę 3 lutego do pomocy w rozebraniu choinek, szopki oraz posprzątaniu k-ła.
  7. Zapraszam już na wyjątkowe nasze 5 tygodniowe REKOLEKCJE W DRODZE. Rozpoczniemy je we wtorek 6 lutego o godz. 20.00. Zapraszam bardzo, nie wyłączając żadnej osoby wezwanej, szczególnie ludzi młodych oraz samą młodzież.
  8. W tym tygodniu wypadają: - I. CZWARTEK Mies. (modlimy się o powołania); - I. PIĄTEK ( SPOWIEDŹ rano oraz od godz. 15.30. Msza św. o godz. 16.00; Odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH); - I. SOBOTA mies. (Spotkanie o godz. 17.00, o 17.30 Różaniec Żywego Różańca i Msza św. za członków Żywego Różańca). Pamiętajmy o Nab. I. SOBÓT.
  9. W tym tygodniu wspominamy: w środę - św. Jana Bosko.
  10. KANCELARIA jeszcze w tym tygodniu czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.
  11. Dziś nasza CARITAS będzie kwestować na pomoc: naszym osobom starszym samotnym, 2 małżeństwom wielodzietnym i 2 młodym osobom niepełnosprawnym.
  12. Policja ostrzega o złodziejach na tzw. Wnuczka i na CBŚ.
  13. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA - na DREWNO do ogrzewania k-la, remont klatki schodowej, lamperie w sali teatralnej oraz konserwacja organów (wraz z przygotowaniem do rozbudowy).
  14. W Domu Rekolekcyjnym: Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (9-11.02) i Kurs o DIALOGU (23-25.02).

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Mały Gość Niedzielny z płytą, "Oremus", kalendarze. Polecam - Książkę - "św. Rafka".

ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO. Zapraszaj Go często.

KOLĘDA:

29 (pon.), 30 (wt.) i 31 (śr.) stycznia - będą dniami na tzw. ZAPROSZENIE.

W zakrystii można nas zaprosić.