IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 28.01.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś NIESZPORY o 17.30. Zapraszamy.
  2. Dziś na Sumie (jak zwykle w ostatnia Niedzielę Miesiąca) modlimy się za naszą udręczoną OJCZYZNĘ.
  3. Dziś spotkanie kandydatów do Bierzmowania po wieczornej Mszy św.
  4. W piątek Święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO i zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. o g. 7.15, 9.00, 16.00 i 18.00. O g. 18.00 zaproszeni są nasi Kapłani oraz Wszystkie Czcigodne Siostry zakonne. Będziemy razem z nimi świętować dar konsekracji. Przynosimy świece gromniczne.
  5. W tym tygodniu: I. CZWARTEK (Adoracja od g. 17.00 o powołania); I. PIĄTEK (SPOWIEDŹ rano i od g. 15.30. Dodatkowa Msza św. o g. 16.00). SPOWIEDŹ TYLKO do g. 18.00!!!; I. SOBOTA (NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE o g. 17.00 i Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę).
  6. Dziś zapraszamy na Koncert KOLĘD naszego Chóru po wieczornej Mszy św. o g. 19.00.
  7. Jutro po Mszy św. - Nabożeństwo do św. Jana Pawła II. Zapraszamy zwłaszcza teraz by orędować za Ojczyznę.
  8. Za tydzień młodzi z Zostaw Ślad mają swoje spotkanie po wieczornej Mszy św. Tematem: młodszej grupy: troszczyć się o przyjaźń, a starszej - męskość i kobiecość. Dziś zaś będą oni rozdawać darmową gazetę ewangelizacyjną - Dobre Nowiny.
  9. Pomagali: Ewa Żbikowska, Beata Kowalczyk, Teresa Bartoszewska, M. Koźlakowski, K. Wawro, P. Fryszczyn.
  10. Dziś nasza CARITAS kwestuje dla naszych potrzebujących. Bóg zapłać.
  11. WSPOMNIENIA: środa - św. Jana Bosko, sobota - św. Błażeja i św. Oskara i św. Hadelina.
  12. KANCELARIA czynna: TYLKO: w sobotę po Mszy św. wieczornej.
  13. Bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu dekoracji świątecznych w sobotę od rana (po Mszy św.).
  14. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs Przedmałżeński (2-4.02), Kurs - o DIALOGU małżeńskim (9-11.02), Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (16-18.02.).

Dziękuję ludziom prawym i szczerym patriotom – za wzmożoną modlitwę za naszą OJCZYZNĘ i cały Kraj.

KIOSKTYGODNIKI, OREMUS na II., Trwajcie w miłości”, „Mały Gość Niedzielny”  oraz  obrazy, kalendarze, nowe książki i albumy i inne dobre, mądre i wartościowe książki.

KOLEDA 29.01-03.02:
PONIEDZIAŁEK – 29.01.:
1) Urocza, Rusałek, Zaczarowanej Róży, Słowików, Kukułki, Porannej Zorzy, Słonecznego Lata, Kubusia Puchatka
2) Zielonych Żabek, Grających Świerszczy, Wieczornego Zmierzchu, Calineczki i Balladyny
WTOREK – 30.01.:

1) Pod Borem
2) Pod Lasem
CZWARTEK - 8.02.; PIĄTEK - 9.02.; SOBOTA - 10.02. -   NA ZAPROSZENIA

Celem KOLĘDY jest modlitwa i błogosławieństwo Domowników i domu, rozmowa wiary, troska o zbawienie.
Dziękuję za uchylone furtki i oświetlenie, a nawet oczekiwanie. Widzimy brak dzwonków i tablic.
Wręczamy biuletyn o cudach eucharystycznych, nasz folder parafialny i inne foldery.
Kolędę rozpoczynamy od g. 16.00, w soboty od g. 10.00.
Osoby nowe i Ci którzy kapłana nie przyjmowali proszeni są o zgłoszenie się do Księży dla zaproszenia nas.
Ofiary przeznaczone są na projektowanie i wykonanie wymiany źródła ogrzewania. Dziękujemy większości za tegoroczne większe ofiary.                                                                                                    Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/