NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 07.04.2024

Dla chorych transmisja LITURGII - pod loginem - bit.ly/swHubertZG.

1. Dziś - Uroczystość MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. O godz. 15.00 - GODZINA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
  2. Dziś spotkanie kandydatów do Bierzmowania oraz spotkanie z Rodzicami tej grupy młodych.
  3. Dziś młodzież rozdaje darmową gazetę ewangelizacyjnąDobre Nowiny”.
  4. Za tydzień przyjmiemy w relikwiach BŁ. RAFAŁA CHYLIŃSKIEGO. Wprowadzenia dokona - o. Radosław Tomczak, franciszkanin z Łagiewnik Łódzkich.
  5. Jutro - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o  7.15 i 18.00.
  6. W piątek po wieczornej Mszy św. II-ga DROGA ŚWIATŁA. Zapraszamy.
  7. We wtorek ODNOWA zaprasza na Wielkanocne Uwielbienie o 20.00 w kościele.
  8. W czwartek o g.19.00 spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MsJ). Zapraszamy mężczyzn.
  9. W piątek o 17.20 WYPOMINKI i Msza św. Za polecanych w nich zmarłych o g. 18.00.
  10. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE dla dzieci i Rodziców.
  11. Bardzo dziękuję: Służbie Totus Tuus, naszemu Chórowi, Szafarzom, Lektorom, Ministrantom, Bielankom, a szczególnie S. Mieczysławie, P. Marcinowi (Grób i ciemnica), pocztom: Totus Tuus, SPZG i ZHRu,
  12. Pomagali: A. Pisarek, Ag. Poruszek, J. Tokarski, M. Stola, Z. Piasko, K. Karpowicz, A. Gajewska-Rżysko, B. Kowalczyk, S. Pilipionuk, B. Luty, Ag. Luszka, K. Pelczar, I. Wawro, K. Trojanowska, A. Walewska, Janina Narożniak, Z. Lubryczyńska, W. Polit, H. Mycielska. Sczególnie Al. Kamińskiej i D. Pastuszak.
  13. Zapraszamy za tydzień na MARSZ dla ŻYCIA i RODZINY do Warszawy. Marsz wyruszy spod kolumny Zygmunta o g. 12.30.
  14. DOM REKOLEKCYJNY: Kurs o wychowaniu (12-14.04.), Kurs Przedmałżeński (19-21.04 i Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (26-28.04.).
  15. WSPOMNIENIA: czwartek - św. Gemma Galgani, sobota - św. Marcina I. PP.
  16. Dziękuję Mężczyznom układającym drewno: I. Krasucki, P. Żbikowski, G., P. i D. Kowalscy. Proszę jeszcze o pomoc w ułożeniu pozostałego drewna od jutra.
  17. Dziś - TACA INWESTYCYJNA i zarazem na CARITAS. Zakupione drewno (65 mp buku).
  18. Dziś dzień wyborów samorządowych. Vademecum wyborcze katolika (dokument Rady ds. Społecznych KEP). Bądźmy mądrzy czy mądrzejsi tym razem. Polecam zwłaszcza punkt: „wartości nienegocjowalne”.

Dziękuję wszystkim, którym los Polski jest drogi – i stają po stronie prawdy w modlitwie i czynie.

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/