NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 08.04.2018

-  ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - od następnej niedzieli zaczniemy lepiej GO poznawać.

- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - prośmy Jezusa Miłosiernego za naszą Ojczyznę.

1. Dziś o 15.00 GODZINA MIŁOSIERDZIA, a na zewnątrz - akcja krwiodawstwa w "krwiobusie" od 10.00 - 14.00. Bardzo zachęcam.
  2. Informuję, że za tydzień przyjmiemy w Relikwiach św. SZYMONA z LIPNICY.
  3. Jutro Ur. ZWIASTOWANIA. Msze św. o g. 9.00 oraz 18.00. A za tydzień XIII Marsz Świętości Życia. Początek o 12.00 spod kolumny Zygmunta do Bazyliki Św. Krzyża.
  4. W piątek po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na drugą DROGĘ ŚWIATŁA.
  5. Dziś przedostatnie SPOTKANIE KOMUNIJNE (obowiązkowe dla rodziców i dzieci).
  6. Dziękuję wpisanym na Duchową Adopcję. Przyjęło 130 osób.
  7. We wtorek 8 rocznica KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ. Zapraszam na wieczorna Msze św.
  8. W ten wtorek o godz. 20.00 - Wieczór uwielbienia.
  9. W piątek o godz. 17.25 WYPOMINKI i Msza św. za polecanych w nich.
  10. Dziękuję obecnym na spotkaniu z dr Jackiem Pulikowskim. Z serca dziękuję grupie męskiej "Mężczyźni św. Józefa" za organizację oraz za sponsorowanie tego ważnego wydarzenia.
  11. Jutro o godz. 20.00 - Spotkanie Odp. Grup Młodzieżowych (Synod o młodych).
  12. Wolontariusze rozdają dziś darmową gazetę ewangelizacyjną - "Dobre Nowiny".
  13. Za tydzień wieczorem spotkanie grupy "Zostaw Ślad" (Wolontariusze).
  14. Mamy już wszystkie nowe ŁAWKI przyścienne. Dziękuję wpłacającym imiennie na ławki.
  15. W Domu Rekolekcyjnym: Kurs Tobiasz i Sara (13-15.04) a za 2 tyg. - Week. Kurs dla Narzeczonych(27-29.04).

Dziękuję tym, którzy uświetnili TRIDUUM : Ministrantom, Szafarzom, Chórowi i Scholii młodzieżowej, Bielankom, Oazie i Kościołowi Domowemu, Totus Tuus, Odnowie w Duchu Świętym, Wolontariuszom, Żywemu Różańcowi, PANOM ze Straży przy Grobie Bożym (52), Harcerzom i wielu Osobom i Rodzinom oraz M. Postek (płatki kwiatów).

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA:  ks. KAMILOWI, Dk. Łukaszowi, Ks. Czesławowi, Ks. Henrykowi oraz S. Ludwice, B. Dąbrowskiemu, J. Soleckiemu, R. Chmielewskiemu, K. Walaskowi, P. Czublunowi, G. Kusoskiemu, P. Konarzewskiemu i M. Amerlik.

ZAPOWIEDZI:

I. Piotr BIAŁECKI - kaw. z Piaseczna i Justyna SUSKA - panna z par. tut.

Tomasz Franciszek MISIAK - kaw. z Wilanowa i Karolina Anna ROSŁANIEC - panna z par. tut.

Bartłomiej SOLECKI - kaw. z Jazgarzewa i Joanna Laura WALCZAK - panna z par. tut.

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela, "Oremus" - na maj. Nowe - "Miłujcie się". Polecam - książki o miłosierdziu oraz: "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat  naszych uczuć" oraz książkę - "Modlitwy do Ducha Świętego".