NIEDZIELA PALMOWA - 25.03.2018

-  ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO (obraz Pięćdziesiątnicy).

- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów.

- DUCHOWA ADOPCJA - uratuj życie 1 dziecka (po raz 8. w naszej Parafii).

NIEDZIELA PALMOWA - to triumfalny wjazd Chrystusa do Jerozolimy, aby nas zbawić. (Uczmy się od czwartku wieczór już świętować jak prawdziwi chrześcijanie).

Dziś o godz. 17.00 -  ostatnie GORZKIE ŻALE.

SPOWIEDŹ OSTATNIEJ SZANSY we wtorek od godz. 16.00- 19.00. Potem w ŻADEN  z dni Triduum Paschalnego JUŻ NIE SPOWIADAMY!!!

TRIDUUM PASCHALNE:

- WIELKI CZWARTEKMSZA  WIECZERZY  PAŃSKIEJ - godz. 19.00 .

- WIELKI PIĄTEK - LITURGIA  MĘKI  PAŃSKIEJ - godz. 19.00. (O 15.00 Droga Krzyżowa. (Post ścisły - obowiązkowy; od piątku Nowenna do Miłosierdzia Bożego).

- WIELKA SOBOTA - LITURGIA WIGILII  PASCHALNEJ o godz.  21.00 .  (Święcenie pokarmów- od godz. 9.30 do 15.00. Ministranci rozprowadzają wodę świeconą. Zapraszam Panów do Straży przy Grobie Bożym- od 8.00 do 21.00 -zapisy w zakrystii).

- Jutrznia - 9.00 ; Modlitwa w ciągu dnia - 14.30 (piątek, sobota).

- REZUREKCJA - o godz. 6.00; -KANCELARIA czynna TYLKO do wtorku włącznie !!!

1. Dziś - zakupem palmy - możemy wesprzeć nasze dzieła młodzieżowe. Palmy parafialne rozprowadzają Wolontariusze, a swoje - Oaza (na rekolekcje wakacyjne i inne wyjazdy).
  2. Jutro NABOŻEŃSTWO przy RELIKWIACH KRWI św. JANA PAWŁA II po Mszy św. o 18.00.
  3. Ministranci i lektorzy mają bardzo ważne zbiórki według grafiku.
  4. Wczoraj reprezentanci naszej młodzieży przeżywali Diecezjalne Dni Młodych w Wilanowie.
  5. Jutro o godz. 19.00 gościmy dr Leszka Żebrowskiego -o Żołnierzach Wyklętych i NSZ.
  6. 5 kwietnia o 18.30 spotkanie z dr Jackiem Pulikowskim. Pierwsze 2 godz. są dla wszystkich, a ostatnia godzina tylko dla mężczyzn. Zapraszam...
  7. W Miłosierdzia Wolontariusze - akcja krwiodawstwa w "krwiobusie" przed k-łem.
  8. Dziś CARITAS kwestuje na pomoc naszym najbardziej potrzebującym. Wczoraj przygotowano i rozwieziono 30 paczek. Dziękuję: P. D. Kroc, B. Meissner, A, B, M Aleksandrowicz.
  9. Dziękuję za dary złożone pod chórem i w TOP-MARKECIE dla potrzebujących.
  10. Dziękuję za ofiary na KWIATY do Grobu Bożego. Osoby z rejonów nie objętych tą kwestą mogą złożyć swój dar do puszek przy wyjściach.
  11. Jutro o godz. 17.00 próba sypania kwiatów na Rezurekcję dla bielanek i sypaczek.
  12. Dziękuję kolejnym wpłacającym na ŁAWKI : potrzeba jeszcze na ok. 36 mb ławek.
  13. W Domu Rekolekcyjnym: Kurs Tobiasz i Sara (13-15.04).
  14. TACA INWESTYCYJNA za tydzień: gong, odnowione kielichy, schody na chor, cokoły ..

KIOSK:  TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, "Oremus" - na maj. Polecam - książki: "Jakby Nowa Pięćdziesiątnica", "Sprawiedliwi" oraz "Świat  naszych uczuć" oraz książkę - "Modlitwy do Ducha Świętego".