ODPUST ŚW. HUBERTA - 04.11.2018

- ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - używajmy darów Ducha Świętego.
- 100 lecie Niepodległości Ojczyzny - włączmy do swojej modlitwy
.

1. Dziś historyczne wydarzenie - przyjmujemy Relikwie św. HUBERTA w czas 40-lecia naszej Parafii. Powtarzam – „Św. Hubert jest nadal zbyt mało znany i kochany”.
  2. To święty czas ODPUSTU. Dziękujemy J. Ex. Ks. Bpowi Michałowi JANOCHA za przybycie i przewodnictwo w naszym Święcie.
  3. Dziś spotkanie grupy młodzieżowej – „Zostaw Ślad” - po Mszy wieczornej. Będzie gra terenowa o historii Parafii. Zapraszamy wciąż innych młodych. A za 2 tygodnie organizują zbiórkę na MISJE (materiały opatrunkowe, medyczne i inne wymienione na plakacie).
  4. Zapraszamy na spotkanie Mężczyzn Św. Józefa w najbliższy czwartek (8 listopada) o godz. 19.00, bezpośrednio po Mszy o godz. 18.00. Temat: Praca zawodowa służąca rodzinie.
  5. Za tydzień 100 lecie odzyskania Niepodległości...z nią krucho...co ją zawłaszcza
  6. Za tydzień kolejne spotkanie przygotowujące do I Komunii świętej Rodziców i dzieci.
  7. Za tydzień spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  8. W piątek pierwsze WYPOMINKI o 17.25, a potem Msza św. za polecanych w nich.
  9. Zapraszam już wszystkich ludzi młodych i nasze grupy oraz kandydatów do bierzmowania na specjalne spotkanie za 2 tyg. (17.11 - sobota) o godz. 16.00 z Dobromirem Makowskim.
  10. Zapraszam także za 2 tyg. - w niedzielę na przedstawienie na 100-lecie Niepodległości po Mszy św. wieczornej.
  11. Dziś II tura wyborów. To naturalna konieczność głosowania, opowiedzenia się...
  12. Dziękuję za ofiary na TACĘ INWESTYCYJNĄ (pierwsza faza rozbudowy organów, nowa szafa w domu parafialnym, 2 kolejne łazienki, przygotowania do Odpustu)
  13. Dom Rekolekcyjny: od piątku - Kurs Filip dla Młodych - (9-11.11), Kurs Przedmałżeński - (16-18.11) i Kurs o szczęściu małżeńskim (23-25.11).

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, OREMUS, "Miłujcie się".  Polecam : nowe albumy, modlitewniki, kalendarze. Są także KUBKI i TORBY ze ŚW. HUBERTEM.