ODPUST ŚW. HUBERTA - 05.11.2017

1. Dziś ODPUST. SUMIE ODPUSTOWEJ przewodniczyć będzie ks. Jacek Fijałkowski, kapłan zajmujący się modlitwą o uwolnienie i egzorcysta (nasz Patron był egzorcystą).
  2. Dziękuję wszystkim, którzy na różne sposoby pomagali przygotować kościół i otoczenie.
  3. W sobotę Święto Odzyskania NIEPODLEGLOŚCI. Msze święte o godz. 9.00, 11.00 i o 18.00.
  4. W piątek o 17.25 WYPOMINKI, a po nich Msza św. za polecanych w nich zmarłych.
  5. Wspomnienia: w piątek - św. Leona Wielkiego, a w sobotę - św. Marcina z Tours.
  6. ROK SPOWIEDZI: jak często się spowiadasz, jakie są owoce tego sakramentu, jak często powinieneś...
  7. Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE.
  8. Dziękuję za ofiary zbierane we Wszystkich Świętych na pomnik dla ks. Prałata Jana Marcjana.
  9. Dziękuję Dk. Łukaszowi i grupie Zostaw Ślad, za przygotowany wieczór Wszystkich Świętych. Szczególnie dziękują oni pomagającym: G. Kusoskiemu i R. Chmielewskiemu.
  10. Dziś na zewnątrz grupa Zostaw Ślad będzie rozdawać specjalne odblaskowe opaski ze św. Hubertem (bezpieczeństwo na drodze).
  11. Za tydzień o g. 19.00 spotkanie grupy Zostaw Ślad. Zapraszamy nowe osoby i sympatyków.
  12. Za tydzień organizują oni zbiórkę pieluch i artykułów pielęgnacyjnych dla dzieci.
  13. BIBLIOTEKA Parafialna zaprasza w niedziele od 10.00 -13.45. Dla dzieci słodycze.
  14. Dziękuję za ofiary - TACA INWESTYCYJNA: (podstemplowane schody, nowe stoły do Domu Parafialnego, prace tynkarskie i malarskie....).
  15. W DOMU REKOLEKCYJNYM: od piątku (10-12.11) - Kurs TOBIASZ i SARA, a za 2 tyg. - Kurs PRZEDMAŁŻEŃSKI (17-19.11), za 3 tyg. Kurs Filip dla młodych (24-26.11), a za miesiąc - Kurs Maryja (8-10.12).

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny,  nowe kalendarze na 2018 r., " Miłujcie się", inne NOWE KSIĄŻKI oraz nowe IKONY.