ODPUST - św. HUBERTA - 8.11.2015 r.

1.      Dziś ODPUST Parafialny. Główne uroczystości naszego PATRONA ŚW. HUBERTA na Sumie. Ufam, że jest nam o wiele bliższy i czytelny. Bardzo dziękuję ks. Rafałowi JAWORSKIEMU, za muzykę do nowej pieśni św. Huberta, oraz odprawioną nam Sumę i kazanie odpustowe. W naszym zeszycie modlitw było: 347 (273) próśb i 59 (86) dziękczynień, oraz wile Mszy św. z Modl. o uzdrowienie.

2.      Na Sumie także zostaną przedstawieni nasi WOLONTARIUSZE ŚDM.

3.      Za tydzień o godz. 19.00 Wolontariusze mają kolejne swojespotkanie formacyjne.

4.      Zaś 29 bm. po Mszy o godz. 9.00 zapraszamyWszystkich, którzy zaprosili młodych przyjeżdżających na ŚDM.

5.      W Środę ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. Msze święte: 9.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 9.00 zapraszam na Koncert Patriotyczny naszego Chóru.

6.      Dziękuję całej Radzie Parafialnej za 3 lata dobrej służby Parafii: Rada Duszpasterska: D. Kroc, S. Antonella, A.Dulny, J. Olendzka, M.Sobiecka , M. Świetlik, J.Antos, P.Czublun, T.Kusoski, M.Grochowski, J.Solecki,; Rada Ekonomiczna: B. Suska, J.Antas, G.Gorlewski.

7.      Za tydzień SPOTKANIE KOMUNIJNE.

8.      W piątek o 17.30 WYPOMINKI (nowe),a po nich Msza św. wg. tych intencji.

9.      Wszystkim pomagającym w przygotowaniu Odpustu podziękuję za tydzień.

10.    W sobotę wspomnienie - bł. Marii Merkert.

12.    Dziś Taca inwestycyjna: (na Cmentarzu: ławki, koszenie, prace porządkowe; w Domu Parafialnym: remonty dolnych pomieszczeń, prace hydrauliczne i szklarskie).

13.    DOM REKOLEKCYJNY: od piątkuKurs Tobiasz i Sara, za 2 tyg. (27-29.11) - Kurs Filip dla młodych od 19 r. życia.

KIOSK:  Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny, " Miłujcie się", książka o Maryi oraz KALENDARZE i płyta ks. Dziewieckiego - "Stworzeni, by kochać".