OFIAROWANIE PAŃSKIE - 02.02.2020

1. Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH (raz na 10 lat).
  2. Dziś święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (Matki Bożej Gromnicznej).
  3. Dziś Dzień Życia Osób Konsekrowanych. O godz. 18.00 zaproszone Siostry Elżbietanki, Sercanki i Orionistki i Kapłani zakonni, odnowią swoją profesję.
  4. Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE o 10.05. Przełożone o tydzień z racji ferii.
  5. Dziś także – Konferencja CHRZCIELNA o godz. 10.10.
  6. Dziś o godz. 17.00 - KONCERT KOLĘDOWY naszego Chóru. Bardzo zapraszamy.
  7. Bardzo proszę jutro o pomoc w usunięciu jodeł i sprzątnięciu kościoła.
  8. W czwartek o g.19.00 spotkanie Mężczyzn św. Józefa (MsJ) po Mszy św. Temat – Modlitwa osobista mężczyzny.
  9. W tym tygodniu: I. Czwartek i I. Piątek miesiąca. W czwartek od 17.00 - ADORACJA o powołania, w piątek - SPOWIEDŹ rano oraz od godz. 15.30. Dodatkowa Msza św. o 16.00. Odwiedzamy zgłoszonych CHORYCH.
  10. Dziękuję Panom z „Totus Tuus” (z pocztem sztandarowym), oraz Tym, którzy byli we wtorek w katedrze na Mszy św. przed beatyfikacją Prymasa Tysiąclecia.
  11. WSPOMNIENIA: poniedziałek – św. Błażeja i św. Hadelina, środa – św. Agaty, czwartek – św. Pawła Miki i Towarzyszy, piątek – bł. Klary Szczęsnej, sobota – św. Józefiny Bakhity.
  12. KANCELARIA do końca ferii czynna - we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.
  13. Dziękuję P.  G. Stolarskiej, W. Szotowi i Rodz. Targońskich.
  14. ROZBUDOWA ORGANÓW zakończona!!! Dziękuję za kolejne wpłaty na konto, podczas kolędy i bezpośrednio. Brakuje jeszcze 15 tys. Dziękuję za większe wpłaty na konto: B.  Tokarska, Rodzinie Gostkowskich, Napieralskich, Stolarskich, Pyzik, Pastuszak, Orzechowskich, Trojanowskich, Skurczyńskich, Krasuckich, Dmochowskich, Kowa, Hryniewicz, Marszalec, Walasek, Kowalskich, Kurek, Marszalec, Antos, Kwiecińskich, Stawarek, Chomicz, A. Wędrychowska, A. Sobczyk, Milnikiel, Górskich, K. Dyszkiewicz, Andziak, Wawro, Kowalskich-Klein, I. Dworakowska, J. Olendzka, S. Sońta, K. Daszkiewicz, B. Buszkowska.
  15. Dziś TACA na ZAKONY KLAUZUROWE. (Nasza TACA INWESTYCYJNA – za tydzień: na spłacenie organów, na ogrzewanie kościoła i nową kostkę).
  16. W Domu REKOLEKCYJNYM: Seminarium Posługi Modlitwą Wstawienniczą (7-9.02). Chór (10-15.02), Kurs o dialogu (21-23.02) i Kurs Filip dla Małżeństw (28.02-1.03)

KIOSK:   TYGODNIKI:  Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy, "Miłujcie się".  Polecam: kalendarze, nowe książki. GROMNICE – małe i duże.

PODSUMOWANIE KOLĘDY ……..

/proboszcz