XIII Niedz. Zwykła - 22.06.2014

1.       Dziś witamy św. CHARBELA, wielkiego mistyka i cudotwórcę.

2.       Dziś NAB. CZERWCOWE o godz. 17.30 z procesją wokół k-ła.

3.       ZAKOńCZENIE ROKU SZKOLNEGO w czwartek o godz. 19.00 - dla SZK. PODSTAWOWEJ i GIMNAZJUM.

4.       W czwartek zakończenie OKTAWY BOZEGO CIAŁA, ostatnia procesja i poświęcenie wianków.

5.       W piątek Ur. NAJŚW. SERCA PANA JEZUSA (nie ma postu), a w sobotę Wspomnienie NIEP. SERCA MARYI..

6.       Bardzo dziękuję Rodzinom: P. Seweryniak, Skalskim i Żabiżewskim, Frączyk i Fabijańskim, Siostrom od Aniołów oraz grupie Talitha kum oraz Siostrom Orionistkom i Elżbietankom a także Młodzieży za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję za udekorowanie domów. Dziękuję także: S. Sercankom, chórowi, ministrantom i szafarzom, bielankom i sypaczkom, P. Bogdanowi, J. Callowi i SPZG.

7.       Dziękuję za udział przedstawicieli naszej Parafii na HUBERTUSIE: grupom, Chórowi i szczególnie P. Jackowi i P. Czublunowi.

8.       Jutro DZIEń OJCA - przez św. Józefa omadlać będziemy naszych ojców.

9.       Dziś o 19.30 zapraszamy na film - "WSZYSTKO O CZŁOWIEKU".

10.    We wtorek Ur. Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

11.    BIBLIOTEKA - w wakacje będzie nieczynna.

12.    KAJAKI - w sierpniu - 9-16. Trasa- Litwa-rzekami: Lokaja, Żejmiana i Wilia do Wilna. Koszt-900. Zgłoszenia do 24.06. Majama Travel - tel. 601-295-513

13.    ŁAWKI - koszt: długa(3,5m)- 3.500 (26), (3m) -3.000 (5) i 1 m -1.000 (4). Sposoby fundowania: indywidualni, ulice...

14.    Za tydzień nasz CARITAS będzie zbierał datki na pomoc wakacyjną dla naszych 8 rodzin wielodzietnych i 1 młodej osoby niepełnosprawnej.

15.    W DOMU REKOLEKCYJNYM:   6-11 lipca -REKOLEKCJE O RADOŚCI - (6 dni),  11-13 lipca - Kurs TOBIASZ i SARA - (weekend) oraz REO - 13-20 lipca(tydzień).

ZAPOWIEDZI:  II. Grzegorz Jerzy GRELAK - kaw. od nas i Maria Katarzyna OKRZASA- panna z W-wy

KIOSK:

TYGODNIKI. Polecam: " OREMUS"- na wakacje, modlitewnik św. Rity, Modlitewnik rodzinny, Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł. Są także IKONY i FILMY i film o św. FILIPIE.

STRÓJ GODNY BOGA w kościele:.....