WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - 1.06.2014

1.       Dziś witamy ŚW. KRYSTYNę Męczennicę w Jej Relikwiach.

2.       Święto DZIęKCZYNIENIA. Uroczystości na polach wilanowskich. Zbiórka do puszek na budowę ŚWIATYNII  OPATRZNOŚCI.

3.       NAB.  CZERWCOWE o godz. 18.00. Dziś NAB. CZERWCOWE o godz. 17.30.

4.       W piątek zaczęliśmy wołanie do Ducha Świętego -NOWENNę do Ducha Świętego.

5.       WIGILIA ZESŁANIA DUCHA ŚWIęTEGO - o 20.15 CZUWANIE i zakończymy Mszą św. ok. 22.00.

6.       Dziś o 10.15 obowiązkowa KONFERENCJA PRZEDCHRZCIELNA; o 11.00 promocja 22 kandydatów na ministrantów, a o 15.00 wyruszy MARSZ DLA RODZINY z pl. Trzech Krzyży.

7.       PRYMICJE - wtorek 3 lub 4 Neoprezbiterów jako dar wdzięczności Seminarium dla Tow.Prz. Sem. i Żywego Różańca, a za tydzień o 9.00 ks. Łukasza WAWRO.

8.       W tym tygodniu: I CZWARTEK - modlitwa mam o powołania, I PIĄTEK - (spowied¼ i Msza św.i CHORZY - jak zwykle) i I SOBOTA - w kaplicy Różaniec (bo w k-le ślub).

9.       Bierzmowani - w sobotę jadą na Lednicę.

10.    Wyjazd dzieci w czerwcu-  spotkanie z rodzicami za tydzień po Mszy św. dla dzieci.

11.    Zapraszamy na ostatnią DROGę ŚWIATŁA - w piątek po wieczornej Mszy św.

12.    Dziękuję Paniom z Domanki za nabożeństwa majowe przy figurce Matki Bożej.

13.    W DOMU REKOLEKCYJNYM:  od 19-22 czerwca- Kurs EMAUS (4 dni), 6-11 lipca -REKOLEKCJE O RADOŚCI - (6 dni),  11-13 lipca - Kurs TOBIASZ i SARA - (weekend) oraz REO - 13-20 lipca(tydzień).

14.    Dziś TACA INWESTYCYJNA. ŁAWKI - koszt: długa(3,5m)- 3.500 (26), (3m) -3.000 (5) i 1 m -1.000 (4); sposoby fundowania: indywidualni, ulice, itp. Poszukujemy Sponsorów relikwiarza: Joanny de Chantal i Fr. Salezego.

ZAPOWIEDZI:

I. Adam Marcin SZYMAńSKI - kaw. z par. tut. i Ewa Anna KAPUSTA- panna z Łowicza

Michał Stanisław FLISZKIEWICZ - kaw. z Solca n/Wislą i Magdalena Maria GRZĄDZIELA - panna z par. tut.

II. - Mariusz KORC - kaw. z par. tut. i Dorota NOWOCIN - panna, z Piaseczna.

KIOSK:

TYGODNIKI. Polecam: "Mały Gość Niedzielny", Dzienniczek św. Faustyny po 20 zł oraz książki Jana Pawła II: Droga światła- po 1 zł. a także IKONY i FILMY.