ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO - 12.01.2020

1. Trwa ROK MISJI ŚWIĘTYCH (raz na 10 lat). Wykorzystujmy każdy czas do misji.
  2. Za tydzień przyjmiemy w RELIKWIACH - św. EDYTĘ STEIN, filozofa, karmelitankę  i nawróconą z judaizmu.
  3. Dziś gościmy Macieja SIKORSKIEGO, bo w roku Misji Świętych chcemy zadbać o tzw. poprawność i pełność wiary chrześcijańskiej. Zapraszam na dodatkowe spotkanie o g. 16.00 w Sali teatralnej.
  4. W najbliższą sobotę odbędą się całodniowe warsztaty liderów młodych z Arturem SKOWRONEM i młodzieżą.
  5. Dziś o 10.05 SPOTKANIE KOMUNIJNE dzieci i rodziców.
  6. We wtorek kolejny WIECZÓR UWIELBIENIA. Zapraszamy do ŻŁÓBKA.
  7. W czwartek (III czw. Miesiąca) Msza św. Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona – św. HUBERTA.
  8. Od soboty stycznia zaczyna się Tydzień MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN.
  9. Grupa młodzieżowa Zostaw Ślad zaprasza za tydzień na spotkanie. Temat – Kim jest dla Mnie Jezus Chrystus.
  10. Dziękuję OAZIE za kolędowanie MISYJNE ulicami Parafii.
  11. Za tydzień po Mszach świętych będzie zbiórka na operację dla Wojtusia, którego życie jest zagrożone i zaraz po urodzeniu zacznie umierać, o ile nie odbędzie się operacja.
  12. Za tydzień o 17.15 KOLĘDOWANIE z SS. ORIONISTKAMI.
  13. Informuję, że za 3 tyg. - 2.lutego o g. 10.00 - Koncert Kolędowy naszego CHÓRU.
  14. KANCELARIA w czasie KOLĘDY czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.
  15. ROZBUDOWA ORGANÓW zakończona !!! Dziękuję za kolejne wpłaty na konto, podczas kolędy i bezpośrednio, nawet na tacę.
  16. W Domu REKOLEKCYJNYM: Kurs Przedmałżeński (17-19.01) i Weekend z Duchem Świętym (24-26.01.).

KIOSK:   TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy, "Oremus"- na II, "Miłujcie się".  Polecam: kalendarze, nowe książki. Szczególnie polecam książkę o Bł. Biskupie Teofilu.

KOLĘDA 13-29.01:

13.01 (pon): 1. Słoneczna i Akacjowa; 2. Leśna i Borowików; 3. Leśnych Boginek; 4. Jagodowa i Modrzewiowa
14.01. (wt): 1. Jałowcowa; 2. Białej Brzozy i Wisłockiego; 3. Przeskok, Leśny Zaułek, Nowinek (z tej strony)
15.01 (śr): 1. Sosnowa i Rydzów: 2. Piękna; 3. Widna, Południowa i Polna
16.01. (czw): 1. Szeroka i Poprzeczna; 2. Spacerowa, Bukowa, Grabowa, Klonowa i Wierzbowa;  3. Jesionowa
17.01 (pt): 1.
Szarotki i Za siedmioma Górami; 2. Wieczornego Zmierzchu, Rusałek, Kukułki, Słowików, Zielonych Żabek i Grających Świerszczy; 3. Jastrzębi Lot i Zaczarowanej Róży;
18.01 (sob) od 10.00: 1. Pionierów (od początku) 2. Pionierów (od końca); 3. Złocistych Łanów.

20.01 (pon) od 16.00: 1. Długa, Leśna i Miła; 2.Urocza i Leśna Dróżka; 3. Parkowa i Podleśna; 4. Kolejowa i Sinych Mgieł
21.01(wt) 1. Sadowa (od początku); 2. Sadowa (od końca); 3. Szumiącej Jodły
22.01 (śr):1. Biedronki; 2. Szmaragdowych Żuków; 3.Głowna, Jodłowa, Cisowa, Świerkowa
23.01 (czw): 1. Słowicza (od końca); 2. Słowicza (od początku); 3. Kaczeńców, Leszczynowa, Al. Wzgórz, Nowinek (za torami), Porannej Zorzy i Słonecznego Lata
24.01
(pt): 1. Cyprysowa; 2. Cedrowa i Bukowa; 3. Głogowa; 4. Brzozowa Droga i Słonecznikowa
25.01 (sob) od 10.00: 1. Trakt Warecki i os. Leśnika; 2. Kasztanów, Polna i Królewska ; 3. NA ZAPROSZENIA; 4. NA ZAPROSZENIA.

27.01. (pon) - NA ZAPROSZENIA
28.01.(wt) – NA ZAPROSZENIA
29.01. (śr.) – NA ZAPROSZENIA

Celem Kolędy jest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.
W ROKU MISJI ŚWIĘTYCH podejmować będziemy temat odpowiedzialności za wiarę Rodzin Parafii.
Kolędę rozpoczynamy w tygodniu od 16,00, a w soboty o godz. 10.00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.
RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o zaproszenie nas, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.
Każda rodzina otrzyma w tej Wizycie Kolędowej książeczkę - "Świadectwo Cataliny Rivas". Składane OFIARY będą przeznaczone na nową kostke od strony boiska.
Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty religii.

/proboszcz