ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO - 13.01.2019

Trwa ROK - ŚW. HUBERTA. Uczmy się od Niego jak wierzyć. W naszej szopce jest wizerunek św. Patrona (On patrzy na nas, a my...)

1. Dziś - Święto CHRZTU PAŃSKIEGO.
  2. Dziękuję ojcu Piotrowi Woszczykowi za wprowadzenie tak wielkiego świętego - bł. kard. J. H. Newmana.
  3. Dziękuję za pełne poświęcenia kolędowanie po ulicach Zalesia Oazie, Zostaw ślad, Kościołowi Domowemu i wszystkim innym.
  4. Dziś o 17.30 NIESZPORY.
  5. Dziś o 10.10 - SPOTKANIE KOMUNIJNE dzieci i rodziców.
  6. Dziś po Sumie KONCERT KOLĘD w wykonaniu naszego CHÓRU.
  7. We wtorek zapraszamy na katechezę formacyjną o godz. 20.00 w grupie ODNOWY.
  8. W czwartek pierwsza w tym roku MSZA ŚW. z MODLITWĄ o UZDROWIENIE za przyczyną naszego Patrona św. Huberta.
  9. Za tydzień - 20.01. zapraszamy na KOLĘDOWANIE PARAFIALNE o godz. 19.00. Poprowadzi je grupa młodzieży wraz z zespołem.
  10. Także za tydzień rozpocznie się Kurs Naturalnego Planowania Rodziny o godz. 17.00.
  11. Za tydzień po wieczornej Mszy św. spotkanie LEKTORÓW naszej parafii.
  12. W tym tygodniu WSPOMINAMY: w czwartek - św. Antoniego, opata i w sobotę - św. Józefa Pelczara.
  13. Grupa młodzieżowa „Zostaw Ślad” dziś ma spotkanie i zaprasza innych młodych.
  14. Już niedługo Światowe Dni Młodych. Nasza młodzież zaprasza na diecezjalne spotkanie ŚDM w Wilanowie - 27.01 (od 14-22) w łączności z Panamą. Zapisy w zakrystii.
  15. W minioną środę minęła 6 rocznica istnienia i działania mitingów AA. Z serca dziękuję animującym tą grupę.
  16. Informuję, że 12 lutego zaczniemy tzw. Rekolekcje w drodze (5 spotkań we wtorki o godz. 20.00). Zapraszam, by wiarę budować. Skupimy się na roli Ducha Świętego.
  17. W Domu Rekolekcyjnym: od piątku - Kurs Przedmałżeński (18-20.01)
  18. Dziś TACA INWESTYCYJNA - na ogrzewanie kościoła, dalsze prace modernizacyjne i remontowe w Domu Parafialnym. Dziękuję wpłacającym na konto parafialne.
  19. KANCELARIA w czasie KOLĘDY czynna we wtorek i piątek tylko po Mszy świętej.

KIOSK:

TYGODNIKI: Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny,; OREMUS na luty, nowe -"Miłujcie się".  Polecam : "Modlitwy za Ojczyznę", nowe albumy, kalendarze.

KOLĘDA (14 -19.01)

PONIEDZIAŁEK (14.01) -
1) Podleśna, Świerkowa, Jodłowa;
2) Sadowa (od pocz. i od końca);
3) Słowicza.

WTOREK (15.01) -
1) Główna;
2) Słonecznikowa i Cisowa;

ŚRODA (16.01) -
1) Cedrowa i Cyprysowa;
2) Głogowa i Słoneczna;
3) Leśna i Kwiat Paproci.

CZWARTEK (17.01) -
1) Rydzów i Borowików;
2) Jałowcowa;
3) Modrzewiowa, Północna, Lisie Jary

PIĄTEK (18.01) -
1) Wiekowej Sosny;
2) Jasna;
3) Sarenki.

SOBOTA (19.01) -
1) Tęczowa;
2) Świetlana;
3) Promienna; (od godz. 10.00).

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KOLĘDA (21 -26.01)

PONIEDZIAŁEK (21.01) -
1) Słowicza;
2) Białej Brzozy;
3) Jelenich Rogów.

WTOREK (22.01) -
1) Promiennego Słońca i Zajęczy Trop;
2) Pionierów (do Koralowych Dębów)

ŚRODA (23.01) -
1)Leśnych Boginek i Wisłockiego ;
2) Pionierów (do końca);
3) Echa Leśne i Szumiącej Jodły.

CZWARTEK (24.01) -
1) Wrzosów i Zagajników;
2) Złotej Jesieni.

PIĄTEK (25.01) -
1) Poranku;
2)Droga Dzików (do Granicznej);
3) Droga Dzików (do Pionierów);
4)Droga Dzików (do końca).

SOBOTA (26.01) -
1) Przebudzenia Wiosny;
2)Koralowych Dębów ;
3) Graniczna (od godz. 10.00.

Celem Kolędy jest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.
Kolędę rozpoczynamy w tygodniu od 16,00, a w soboty o godz. 10.00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.
RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o zaproszenie nas, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.
Każda rodzina otrzyma w tej Wizycie Kolędowej książeczkę - "DUCH ŚWIĘTY".  Składane OFIARY będą przeznaczone na rozbudowę  naszych ORGANÓW. Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty religii.