Święto CHRZTU PAŃSKIEGO - 8.01.2017 r.

1.      Dziś NIESZPORY o godz. 17.30.

2.      Bardzo dziękuję wszystkim za piątkowe KOLĘDOWANIE, za obecność i wspólne głoszenie chwały Jezusa dla nas narodzonego.

3.      Dziś SPOTKANIE KOMUNIJNE z dziećmi i rodzicami.

4.      We wtorek (II. wtorek mies.) zapraszamy na godz. 20.00 na WIECZÓR UWIELBIENIA.

5.      W piątek o 17.25 WYPOMINKI a po nich Msza św. za naszych zmarłych.

6.      Tego dnia jak każdego 13 winno być NAB. FATIMSKIE, ale ograniczymy je do modlitwy podczas Mszy św..

7.      Za tydzień o godz. 19.00 SPOTKANIE WOLONTARIUSZY. Zapraszamy nowe osoby do naszego wolontariatu.

8.      Za tydzień zapraszamy na JASEŁKA dzieci SZ.P. - w dolnym k-le o godz. 16.00.

9.      Po Roku CHRZTU, bardzo zapraszam na  SEMINARIUM WIARY (REO). Bardzo zachęcam wszystkich, a młodych szczególne (młodzież i młode małżeństwa).

10.    Informuję, że 29 stycznia przyjmiemy w Relikwiach bł. Augusta Czartoryskiego. Do ufundowania jest dla Niego relikwiarz.

11.    Zapraszam osoby z problemem alkoholowym na meetingi otwarte w środy o g. 18.00.

12.    KANCELARIA - podczas kolędy czynna tylko we wtorki i piątki - po Mszach św..

13.    Dziś zbiórka CARITAS na wsparcie kilku osób samotnych, 4 rodz. wielodzietnych oraz 2 osób niepełnosprawnych i w doraźnych potrzebach (w minionym roku pomogliśmy na kwotę 30.379.

14.    W Domu Rekolekcyjnym:

Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej (20 -22. I.); Kurs Filp dla Małżeństw (27 - 29. I.).

KIOSK:

TYGODNIKI: Gość Niedzielny, Idziemy, Niedziela i nowe -"Miłujcie się", "Oremus"- na luty, "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r. i wiele innych nowych tytułów, szczególnie polecam nowe ALBUMY iFILMY.

KOLĘDA:

PON (9.01)- 1) Parkowa, Borowików i Kwiat Paproci; 2) Leśnych Boginek; 3) Jasna i Północna.

WTOREK (10.01) - 1) Słoneczna;  2) Leśna oraz Modrzewiowa i Akacjowa.

ŚRODA (11.01) - 1) Świetlana; 2) Jałowcowa.

CZWARTEK (12.01) - 1) Tęczowa;  2) Promienna.

PIĄTEK (13.01) - 1) Jagodowa i Rydzów;  2) Jelenich Rogów.

SOBOTA (14.12) - 1) Pionierów - do bazarku; 2) Pionierów- do końca; 3) Wiekowej Sosny 4) Koralowych Dębów - cała.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PON (16.01) - 1, 2) Czterech Wiatrów i Przebudzenia Wiosny (z dwu stron) ; 3) Promiennego Słońca; i od 18.30 Jastrzębi Lot.

WTOREK (17.01)-  1)Złotej Jesieni i Malinowa; 2) Zagajników, Zajęczy Trop i Wrzosów; 3) Szumiącej Jodły i Echa Leśne.

ŚRODA(18.01)  - 1) Poranku ; 2) Środkowa; i od 18.30 Sarenki i Księżycowa.

CZWARTEK(19.01)-  1) Piaseczyńska ; 2)Chabrowa i Krótka; 3) Owsiana.

PIĄTEK (20.01)- 1) Jelonka, Fiołków, Leśny Zaułek, Przeskok; Młodych Wilcząt.

SOBOTA (21.01)- 1) Graniczna ; 2) Droga Dzików - do połowy; 3) Droga Dzików - do końca; 4) Żytnia.

Celem Kolędyjest: wspólna modlitwa, poświęcenie osób i mieszkania oraz ROZMOWA DUSZPASTERSKA, a także weryfikacja danych w kartotece parafialnej.

Kolędę rozpoczynamy w soboty o godz. 10.00, a w tygodniu o 16,00 i bardzo prosimy o oświetlenie swoich domów, oznakowanie posesji oraz zamknięcie w porę psów.

RODZINY NOWE, które się sprowadziły proszone są o poinformowanie nas o chęci wizyty księdza, a te które do tej pory nie przyjmowały kapłana, a zmieniły zdanie, proszone są o zaproszenie osobiste.

Bardzo proszę o odświeżenie lektury jakże ważnej w Roku Miłosierdzia - "O SPOWIEDZI". Otrzymacie nową książką -"JEZUS MOIM KRÓLEM".

Ofiary składanepodczas kolędy przeznaczone będą na nowe żyrandole, 1 witraż oraz część alejki od ul. Białej Brzozy.