Święto MIŁOSIERDZIA BOŻEGO - 23.04.2017

1. Dziś NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA z uroczystą KORONKĄ i Adoracją w GODZINIE MIŁOSIERDZIA. Zakończymy namaszczeniem "Olejem Miłosierdzia" z Łagiewnik.
  2. Dziękuję obecnym na TRIDUUM PASCHALNYM. Cieszy, że rośnie świadomość roli Triduum w życiu chrześcijańskim.
  3. W Okresie Wielkanocnym odprawiamy DROGĘ ŚWIATŁA. Zapraszamy na radosne rozważanie prawdy Zmartwychwstania - w piątki po wieczornej Mszach św.
  4. Za tydzień na Sumie prosić będziemy za Ojczyznę i o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

1. W czwartek kolejne spotkanie formacyjne Grupy "Mężczyźni św. Józefa".
  2. Dziś TACA na CARITAS naszej Archidiecezji.
  3. Jutro po wieczornej Mszy św. przy Relikwiach KRWI św. JANA PAWŁA II.
  4. Jutro spotkanie RADY PARAFIALNEJ po NAB. do św. Jana Pawła II.
  5. Za 2 tygodnie (7.05) o godz. 10.10 KONFERENCJA CHRZCIELNA.
  6. Odbiór strojów komunijnych nastąpi w niedzielę 7 maja w godz. 00 chłopcy, 16.30 dziewczynki.
  7. Próby dzieci w kościele w ten czwartek: o g. 00 - kl. B i D; o g. 19.00: kl. A, C i Eureka.
  8. Dziękuję: Draczowi, A. Kossakowskiemu, K. Kuleszy, M. Piotrowskiemu, P.Henrykowi i P. Bogdanowi za pomoc przy układaniu drewna.
  9. Wspomnienia: jutro - św. Wojciecha, we wtorek - święto św. Marka, w piątek – św. Joanny Beretty Moli, w sobotę - św. Katarzyny Sieneńskiej.
  10. Za tydzień nasz CARITAS będzie zbierała ofiary jako pomoc dla 6 osób starszych, 4 rodzin i 2 osób niepełnosprawnych.
  11. W kancelarii można złożyć ofiarę na Fundusz Budowy Kościoła.
  12. Bóg zapłać za ofiary z TACY na CARITAS naszej Archidiecezji.
  13. W Domu Rekolekcyjnym: Anim. (6 -7. 05); - Sem. P. Modl. Wstaw. (19 -21.05); - Kurs Przedmałżeński (26-28.04).

KIOSK:

TYGODNIKI: Idziemy, Niedziela, Gość Niedzielny, "Miłujcie się", Książeczka O Fatimie -100 r., Modlitwy do św. Józefa i "Od Paschy do Paschy".

ZAPOWIEDZI:  I.

- Maciej TRZĄSKI - kaw. z Katowic i Dominika JURKIEWICZ - panna z par. tut.

- Michał Krzysztof  NAGEL - kaw. z par. tut. i Klaudia PĘDZIMĄŻ - panna z W-wy