Święto Ofiarowania Pańskiego - 2. 02. 2014

1.       Dziś Święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO ( Matki Bożej GROMNICZNEJ). Niech nasze świece pomagają nam we wzrastaniu w wierze. Ostatni dzień śpiewamy kolędy.

2.       Dziś o 10.15 obowiązkowa Konferencja Przedchrzcielna dla planujących Chrzest do początku Wielkiego Postu.

3.       Dziś Nabożeństwo EUCHARYSTYCZNE o godz. 17.30, z racji I NIEDZ. MIESIĄCA.

4.       Zapraszamy na katechezę nt. enc. Pap. Benedykta XVI -" Deus caritas est" (O Miłości). Wtorek, godz. 20.00.

5.       W najbliższy czwartek - jako I. w miesiącu, zapraszamy matki, które modlą się o powołania spośród swoich dzieci.

6.       W tym tygodniu przypada I PIĄTEK MIESIACA. Spowiedź rano oraz od godz. 15.00. Tego dni odwiedzamy CHORYCH.

7.       Dziś TACA INWESTYCYJNA - przede wszystkim na konieczny zakup drewna do ogrzewania kościoła i inne konieczne bieżące prace w parafii.

8.       Bardzo proszę jutro od godz. 9.00 o pomoc w sprzątaniu choinek i kościoła po dekoracjach świątecznych.

9.       Za tydzień TACA na SEMINARIUM.

10.    Kancelaria - po okresie kolędowym - już czynna normalnie.

11.    Proszę nadal - nie spóźniajmy się na to najświętsze ze spotkań, podczas Mszy św.

12.    Za tydzień podamy krótkie podsumowanie kolędy.

13.    W Domu Rekolekcyjnym: w 2 tyg ferii - Rekolekcje o Radości.

KIOSK:  TYGODNIKI, mies. " Różaniec", "Mały Gość Niedzielny". Polecam: RYTUAŁ RODZINNY po atrakcyjnej cenie 15 zł., książki o naszych ŚWIĘTYCH i nową adhortację Papieża Evangelii Gaudium (radość Ewangelii) (6 zł).

Ks. K. Grzejszczyk /proboszcz/