Ur. Jezusa Chrystusa Krola Wszechświata. 20.11.2016

1.      Dziś uroczyste  Nabożeństwo do CHRYSTUSA KRÓLA godz.17.30.

2.      Dziś zamknięty zostaje ROK ŚWIETY - Rok MIŁOSIERDZIA i CHRZTU.Oddajemy siebie i Polskę we władanie miłości Chrystusa Pana i Króla. Po tzw. kolędzie każda rodzina dostanie książeczkę o uznaniu Jezusa Królem i Panem.

3.      Dziękuję tym wszytkim, którzy podjęli post oraz pielgrzymki w intencji dzisiejszego arcyważnego Wydarzenia - Aktu Wyboru Jezusa na Pana i Króla naszego życia i naszej Ojczyzny.

4.      Dziękuje pielgrzymom (młodym i dorosłym) do Łagiewnikach. Wczoraj odebrali oni Relikwie polskich męczenników z Peru, o. ZBIGNIEWA i o. MICHAŁA.

5.      We wtorek Nab. do św. RITY, Patronki Spraw Beznadziejnych (intencje i kwiaty).

6.      Za tydzień rozpoczynamy ADWENT. REKOLEKCJE ADWENTOWE rozpoczniemy za 2 tyg.4.12. Poprowadzi -O. Andrzej KOPROWSKI (zaszczyceni jego obecnością).

7.      Za tydzień o godz.11.00 poświęcenie wieńców adwentowych, a także rozdanie nagród dla dzieci za obecność na Różańcu.

8.      Od nast. niedzieli nasze Siostry Sercanki będą rozprowadzać opłatki.

9.      Za tydzień spotkanie naszych WOLONTARIUSZY.

10.    Dziś wspominamy św. Rafała Kalinowskiego, jutro wsp. Ofiarowania N.M.Panny, we wtorek - św. Cecylii, w czwartek - św. męcz. z Korei, a w pt. - Quatrocchich.

11.    Dziś można złożyć ofiarę naFundusz Budowy naszego Kościoła.

12.    Za tydzień (ost. niedz. mies). nasz Caritas będzie zbierał napomoc potrzebującym.

13.    Pod Chórem i w Top Markecie można złożyć dary spożywcze będące pomocą dla najbardziej potrzebujących w naszej Parafii.

14.    Za tydzień z woli naszego Biskupa TACA NA SEMINARIUM.

15.    W Domu Rekolekcyjnym: od piątku - Kurs Tobiasz i Sara i za3 tyg.- Kurs o Dialogu.

KIOSK:

TYGODNIKI:Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy i "Miłujcie się", "Oremus"- na grudzień. "Dzienniczek św. Faustyny", kalendarze na 2017 r. i wiele innych nowych tytułów, szczególnie polecam filmy oraz flagi narodowe i naklejki.

UWAGA - FILM z wydarzeń ŚDM z naszej Parafii z naszymi młodymi GOŚĆMI !!!