Ur. Św. RODZINY - 29.12.2013 r.

1.       Dziś Ur. ŚW. RODZINY witamy w Relikwiach 2 Pary Błogosławionych: Luigi i Maria Beltrame QUATTROCCHI oraz Zelia i Ludwik MARTIN (rodziców Małej św. Tereski). Zapraszamy do świętowania swoich ROCZNIC małżeńskich na SUMIE.

2.       Dziś Nieszpory NIEDZIELNE o godz. 17.30.

3.       NOWY ROK zaczniemy Mszą św. trochę po północy. Potem tradycyjnie zapraszamy na toast noworoczny. W Ur. Świętej Bożej Rodzicielki Msze św. jak w każda niedzielę. Stary Rok zakończymy Mszą św. i Nabożeń. dziękczynno- błagalnym o godz. 18.00.

4.       Dziś po wieczornej Mszy św. OPATKOWE Spotkanie Grup Młodzieżowych.

5.       Dziś nasz CARITAS będzie kwestował na pomoc dla naszych 8 rodzin wielodzietnych i 1 młodej osoby niepełnosprawnej.

6.       W czwartek, jako I Czwartek - Modlitwie Mam o Powołania na wieczornej Mszy św.

7.       W tym tygodniu I PIĄTEK. Spowiedź rano i od 15.00, a o 16.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci. Tego dnia odwiedzamy CHORYCH.

8.       W sobotę jako I SOBOTĘ Różaniec o g. 17.15. Zapraszamy nie tylko Żywy Różaniec.

9.       Za tydzień po SUMIE zapraszam na opłatek wszystkich z GRUP PARAFIALNYCH.

10.    W Nowy Rok po Mszy S. Orionistki będą kolędować przy szopce po Mszy św. o 11.00.

11.    KONF PRZED-CHRZCIELNA (obowiązkowa) za tydzień o godz. 10.15.

12.    JASEŁKA -12.01. po Mszy św. dla dzieci w dolnym kościele

13.    W kiosku jest płyta z kolędami. Dochód z rozprowadzenia jej jest przeznaczony na Fundusz Pomocy Niepełnosprawnym. To pomysł i dar Tadeusza Krężelewskiego.

14.    KIOSK:  TYGODNIKI, nowy OREMUS, nowy Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się, KALENDARZE, książki i ikony. Polecam: książki o naszych Świętych.

( na naszej stronie www. jest nagranie z Rorat naszych dzieci i piosenki roratniej).

Bardzo zachęcamy do podjęcia czy kontynuowania ZWYCZAJU KOLĘDOWANIA w swoich domach. Razem z innymi świętujmy w ten niepowtarzalny sposób dany nam przez naszą piękna i przebogatą kulturę.

KOLĘDA:

- 2.I. (czwartek) - Sadowa i  Cyprysowa (od godz. 16.00).

- 4.I (sobota)- NOWINKI oraz ul. Kasztanów i Królewska oraz Słonecznikowa i Brzozowej Drogi (od godz. 10.00).

Ofiary składane będą przeznaczone na ławki do naszego kościoła.

KOMUNIKAT SOŁTYSA: mieszkańcy segregujący odpady mogą odebrać bezpłatnie pakiety z workami na cały 2014 r. u SOŁTYSA (w terminach: 2-15.I.br.) codziennie w godz. 8-10.00 i 17-19.00. Pakiety będą wydawane za pokwitowaniem. Po tym terminie worki będą tylko w Wydziale Gospodarki Odpadami na ul. Wojska Polskiego 54