UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA - 25.11.2018

- KOŃCZYMY - ROK  DUCHA  ŚWIĘTEGO - zapytaj siebie - JAK PRZEŻYŁEŚ TEN CZAS? ILE MIEJSCA DAŁEŚ  DUCHOWI JEZUSA,  JAKIE SĄ OWOCE ?

1. Za tydzień rozpoczynamy ADWENT - czas oczekiwania na spotkanie ze Zbawicielem. Rekolekcje Adwentowe zaczniemy w II Niedzielę Adwentu.
  2. Dziękujemy Siostrom Pasjonistkom za przekazanie nam Relikwii św. Marii GORETTI - Patronki czystej miłości i Młodzieży.
  3. Dziś na Sumie prosić będziemy o szybką beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i za Ojczyznę. Podczas Sumy niektóre osoby z Grupy Odnowy podejmą "Nasze CREDO".
  4. NIESZPORY dziś o 17.30.
  5. KATECHEZA CHRZCIELNA (obowiązkowa) dla planujących CHRZEST w I Dzień Świat będzie 16 grudnia w 3. Niedzielę Adwentu.
  6. Dziś grupa "Zostaw Ślad" ma swoje spotkanie. Zapraszamy ciągle nowe osoby.
  7. Dziś przy wyjściu przedstawiciele naszej Poradni Rodzinnej rozdają info o Poradni, a szczególnie zapraszają na zamknięty Kurs Naturalnego Planowania Rodziny.
  8. Jutro po Mszy św. NABOŻEŃSTWO przy Relikwiach Krwi św. JANA PAWŁA II, a o 16.00 Spotkanie Katechetyczne.
  9. We wtorek będzie mierzenie strojów komunijnych dzieci kl. III, zgodnie z ustaleniami.
  10. W sobotę - I. Sobota miesiąca. o 17.00 konferencja i różaniec, potem Msza św. za Żywy Różaniec i Ojczyznę. Praktykujmy I. Soboty miesiąca (będzie zeszyt I. Sobót).
  11. Za tydzień o godz. 10.00 nasz Chór wykona AKATYST DO DUCHA ŚWIĘTEGO.
  12. WSPOMNIENIA: w piątek - św. Andrzeja Apostoła.
  13. Z serca dziękuję tak dużej grupie młodzieży zaangażowanej w przepiękne przedstawienie patriotyczne (oklaskom nie było końca).
  14. Dziś nasza Caritas będzie kwestować na 35 paczek na Święta (w tym roku - 27 rodzin, 12 regularnie: 5 osób starszych samotnych, 3 rodziny wielodzietne i 4 osoby niepełnosprawne od urodzenia (za tydzień powinny być "świece Caritas"). Dziękujemy za przelewy na konto.
  15. Za tydzień TACA INWESTYCYJNA: kolejne wymiany skrzynek elektrycznych, remonty, prace hydrauliczne, przeglądy i inne bieżące sprawy i naprawy.
  16. Czy ktoś gotów jest ofiarować jodły do kościoła?
  17. Dom Rekolekcyjny: w weekend - Szkoła Animatora i potem - W szkole Maryi (7-9.12).

KIOSK: TYGODNIKI: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, OREMUS, "Miłujcie się".  Polecam : "Modlitwy za Ojczyznę", nowe albumy, kalendarze.